Холостяк

«Холостячка» Аліна запустила власний бренд

Учасниця четвертого сезону проекту «Холостяк» Аліна Клименко розповіла журналістам сайту STB.UA, чим вона зараз займається, і чому їй допомогла участь у проекті.

Аліно, що зараз відбувається у твоєму житті, над чим працюєш?

Зараз я багато працюю, випускаю другу колекцію одягу – зимову. З моєю командою запустили свій бренд «Аліна Клименко». Він продається у мене в магазині, а також у ще одному магазині на Набережній в Ялті. Зараз укладаємо контракт, щоб бренд продавався в Дніпропетровську, а до кінця вересні вже плануємо представити бренд в Києві.

Фото из социальных сетей

Фото із соціальних мереж

Аліна, ти ж родом з Ялти, а живеш зараз де?

Я вже місяць як живу в Києві.

У зв’язку з подіями в країні переїхала?

Ні, події тут не при чому, просто люблю Київ, мені тут комфортно. Взагалі, я людина будь-якого міста. Часто буваю по роботі в різних містах і мені всюди комфортно і скрізь є робота.

Розкажи трохи про робочі моменти, які твої безпосередні обов’язки?

Я директор магазина, де виставляють свої колекції різні дизайнери. Після проекту ми розширилися, з нами стало працювати більше дизайнерів, причому значно вищого рівня.

Фото из социальных сетей

Фото з соціальних мереж

Це участь в проекті «Холостяк» так допомогло розкритися?

Якоюсь мірою, так. Просто, всьому свій час. Мені здається, що до проекту я не була багато до чого готова. А після проекту думка змінилася, стала думати, що все вийде, і рівно так, як я хочу. Просто потрібно дати собі можливість, відпустити свої думки. Мої позитивні думки повернулися і все вийшло. Мені стали пропонувати співпрацю багато дизайнерів, які виставляються на паризькому тижні моди – Олена Сєрєброва, наприклад. Це речі преміум-класу, там багато ручної роботи. Останнім часом і багато дизайнерів виросли. І за рахунок цього рівень магазина виріс. Я стала створювати більш креативні речі, які користуються попитом і популярністю. Моя роль в цьому – я це створила. У нас вже є команда професіоналів, і думаю, що ми ще більше розширився. Років через два хотілося б, щоб це була фабрика, яка робитиме мої речі.

Що ще зрозуміла завдяки проекту? 

Усвідомленість того, що я на правильному шляху. Все що у мене є – потрібно розвивати, брати від життя все, і все що я роблю – це правильно. Я повернулася з проекту більш впевненою, з розумінням того, що зламати мене дуже складно, і навіть неможливо.

Читайте також: «Холостячка» Мирослава відкриває магазин

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: