Холостяк

Тетяна Ковінько будує сім’ю з батьком своєї дитини

Нещодавно в соціальних мережах з’явилося фото учасниці третього сезону проекту «Холостяк» Тетяни Ковінько з сином Данилом та її цивільним чоловіком.

З майбутнім батьком Дані Тетяна познайомилася на весіллі брата, задовго до початку проекту. Незважаючи на те, що чоловік був одружений, у них зав’язалися стосунки. Потім Таня народила від нього сина, але через кілька років пара розлучилася.

Під час проекту чоловік всіма силами намагався повернути дівчину, навіть наважився на розлучення з дружиною, у шлюбі з якою виховував двох дітей.

Та самая фотография, которую на днях разместила Таня. «Мои родные мужчины, моя любимая семья!!!», - написала девушка.

Те саме фото, яке на днях розмістила Таня. «Мои родные мужчины, моя любимая семья!!!», – написала дівчина.

Тим не менш, Тетяна не відразу вирішила відновити стосунки з ним. Але через деякий час все ж зуміла пробачити, і зараз називає свого батька дитини не інакше, як «мій коханий чоловік». Разом вони намагаються побудувати справжню, міцну сім’ю. Данилові вже три роки і, за словами Тетяни, хлопчик просто обожнює тата.

Малыш Даня уже совсем вырос

Малюк Даня вже зовсім виріс

«Мене все влаштовує, живемо щасливо, дякувати Богові, і радіємо кожному дню, – каже Таня. – Адже ніхто не знає, що буде завтра. Мені захотілося викласти цю фотографію тому, що вона дуже яскрава, як на мене. День, у який вона була зроблена, запам’ятався мені морем позитивних емоцій. Більше подробиць розповідати не хочу, бо не бажаю чути потім плітки і коментарі в мережі про те, що було до шоу і після нього. Не хочеться нікого посвячувати в наші відносини».

Анастасія Яковлєва

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: