Холостяк

Костя Євтушенко розповів, чому Юліана вирішила піти

Минулого випуску найромантичнішого проекту країни «Холостяк» глядачі разом з головними героями вирушили у незабутню подорож до найпівденнішого куточку земної кулі. Спалах почуттів та незабутніх вражень приковував кожного прихильника телепроекту до екрану моніторів. Але чаруюча мить прийшла до завершення і найбільшою несподіванкою цього ефіру стало те, що Юліана прийняла рішення покинути проект «Холостяк» назавжди.

Журналісти сайту СТБ дізналися у Холостяка, чому сталася така ситуація.

«Я думаю, що це рішення було спільним – як і моє, так і Юліани, – каже Костя Євтушенко – Ми з нею про це поговорили заздалегідь, перед самою Церемонією троянд, і хотіли, щоб її вибуття було особливим, тому що Юліана – це особлива дівчина. Я хотів, щоб  після цього у неї не залишилося ніяких негативних емоцій».

Юлиана с Костей . Эпизод из шоу

Юліана з Костею. Епізод із шоу

Костя відзначає, що з Юліаною у нього особливі дружні стосунки. Він переконаний, що ця дівчина ще знайде своє вічне кохання.

«Юліана дуже яскрава особистість, вона дуже добра. До неї завжди хотілося ставитись по-особливому, і робити для неї якість неординарні вчинки. Ну чого, навіть, вартує оце довге очікування першого побачення, і саме перше побачення, тому я дуже щасливий, що познайомився з нею, і що в нас було настільки щире, яскраве і класне спілкування», – сказав Холостяк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: