Холостяк

Холостяк продовжить досліджувати інтелект учасниць

Цієї п’ятниці,25 квітня, о 20:00 романтичні пригоди Холостяка Костянтина Євтушенка разом з учасницями четвертого сезону однойменного телепроекту продовжуються. Аргентина запалює серця і дає можливість головному героєві зробити ще один крок на шляху до кохання. Латинські пристрасті окуповують серця мільйонів глядачів!

У цьому випуску ви побачите, як украй амурне побачення занурить Костянтина та одну з дівчат у феєричні 50-ті роки ХХ століття класичного Буенос-Айресу!

«У ході побачення ми переглянемо фільм про Еву Перон, котра створила свого чоловіка – Президента Аргентини. Цікаво, чи відчує дівчина з якою я йду на побачення у собі сили, аби створити свого чоловіка, можливо створити мене», – багатозначно сказав Костянтин.

Також цієї п’ятниці проект «Холостяк» обіцяє шквал палкого кохання, яке не вдасться загасити навіть водопадом!

Хто з дівчат нарешті почує від Холостяка відверті слова кохання, та чи буде вона готова відповісти взаємністю Костянтину? Кого Євтушенко запросив на побачення до… бібліотеки?

Не пропустіть групове побачення, що зненацька обернеться Церемонією троянд і ошелешить дівчат-учасниць! Хто з них уразить серце Костянтина своєю нещирістю і залишить проект за кілька кроків до фіналу?

Дивіться у п’ятницю, 25 квітня, о 20:00 на СТБ!

Video: Холостяк продовжить досліджувати інтелект учасниць

Холостяк продовжить досліджувати інтелект учасниць

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: