Холостяк

У пост-шоу програми «Холостяк» будуть говорити про брехню

Сьогодні, 11 квітня, відразу після випуску програми «Холостяк» у пост-шоу «Як вийти заміж?» ведуча Роза Аль-Намрі разом з експертами і учасницями шоу обговорять тему «Велика маленька брехня. Чим небезпечна напівправда?»

Ні для кого не секрет, що багато людей, розповідаючи про щось, інколи прикрашають інформацію або подають її у потрібному для себе світлі. Найчастіше таке роблять для того, щоб здаватися кращими, ніж вони є насправді, або для того, щоб приховати свої справжні почуття. Але за брехню завжди доводиться платити, і іноді ціна занадто висока, наприклад, розрив стосунків з коханою людиною.

У студії пост-шоу одна з учасниць розповість про справжні причини свого зриву на одному з побачень, яке спочатку обіцяло бути казковим. Ще одна холостячка повідає про те, що для неї важливіше – красиве життя чи почуття. А дівчина, яка дуже сподобалася Холостяку спробує помститися своїй суперниці, яка перетворила її індивідуальне побачення в групове…

Керівник проекту Анна Калина, актриса і телеведуча Сніжана Єгорова та адвокат Михайло Присяжнюк допоможуть ведучій Розі Аль-Намрі розібратися з усіма складними питаннями і вирішити багато проблем. Дивіться вже сьогодні особливий випуск програми «Холостяк» і пост-шоу «Як вийти заміж?»

Також дивіться онлайн-конференцію учасниці, яка вибула у минулому випуску – Мирослави!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: