Холостяк

Екс-холостячка Юлія розповіла шанувальникам про наболіле

Екс-учасниця найромантичнішого шоу країни «Холостяк» Юлія Дегтярьова відповіла на запитання численних шанувальників. Під час онлайн-конференції дівчина розповіла про своє життя після проекту, а також розповіла, чому на шоу вона була постійно з акуратно зібраним волоссям.

Юліє, скажіть, чи можливо на шоу знайти свою любов?

Я вважаю, що так, це можливо. Треба пробувати, обов’язково пробувати себе в наступних сезонах, адже цілком можливо, що саме там вас чекатиме ваш чоловік. Головне – завжди на проекті залишатися собою, не слухаючи нічиїх порад, а слухати своє серце.

Чи є ти в соціальних мережах?

Мене взагалі немає в інтернеті! І, до речі, я дуже хотіла б озвучити болючу для мене тему. На якихось сайтах, форумах і т.п. люди пишуть повідомлення від мого імені. Причому пишуть ті, хто має дуже переконливу інформацію. Мабуть, ці люди мене знають. Я ні в якому разі не кажу, що там було написано щось погане, швидше були повідомлення в мій захист. Я дуже прошу цього не робити, оскільки: по-перше – я сама себе можу захистити, по-друге – це не йде мені на користь, так як зараз я не маю права перебувати в соціальних мережах, і правила проекту я не збираюся порушувати.

Які якості ти цінуєш в людях?

Чесність, щирість (це передусім), велику глибину душі, доброту, баланс з самим собою (оскільки в такому випадку людина не злобно і не агресивно реагує на якісь фрази інших людей).

Повне відео онлайн-конференції можете подивитися нижче:

Video: Екс-холостячка Юлія розповіла шанувальникам про наболіле

Екс-холостячка Юлія розповіла шанувальникам про наболіле

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: