Холостяк

Екс-«холостячка» Юлія розповіла всю правду про конфлікт з Анаіт

«Холостячка» Юлія, що покинула проект минулого тижня, відвідала онлайн-конференцію сайту СТБ. Вона відповіла на запитання користувачів і розповіла всю правду про своє ставлення до Анаіт, враження від Кості Євтушенко і прокоментувала свою поведінку на побаченнях з ним.

Чому ти вплуталася у всі ці плітки, пов’язані з Анаіт?

Я повторюся: це питання я задавала не з метою обговорити людину, я просто хотіла дізнатися, що мотивувало Костю дати троянду Анаіт. Я просто аналізувала його вчинки, і саме тому задала конкретне питання. А вже в ході проекту через це утворився якийсь конфлікт. Я не люблю ні сварок, ні пліток, просто на проекті так вийшло. Я не була ініціатором.

Чи можливо побудувати стосунки на такому шоу?

Відповім на це питання, виходячи з свого досвіду. Мабуть, ні, це неможливо. Як мінімум для мене. Коли я йшла на проект, думала, що на шоу можуть зав’язатися романтичні стосунки, може з’явитися сильна симпатія. Але, на жаль, в моєму випадку цього не сталося. Мені там було дуже некомфортно, і навряд чи я в таких умовах змогла б побудувати якісь відносини.

Ви спілкуєтеся зараз з Костею?

Ні, після проекту ми не спілкуємося і не підтримуємо ніяких відносин.Навіщо було йти на такого роду проект, якщо ви збираєтеся вести себе так, ніби чоловік вас повинен завойовувати?Я все одно вважаю, що за будь-яких обставин саме чоловік повинен боротися за дівчину. Навіть якщо їх навколо нього 25. Це все не повинно виглядати так, ніби він сидить і чекає, поки всі будуть вистрибувати один перед одним і намагатися завоювати його увагу.

Повну версію відеоконференції дивіться прямо зараз:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: