Холостяк

Люба розповіла, які насправді у неї були почуття до Холостяка

Відбулася чергова онлайн-конференція на сайті телеканалу СТБ за участю «холостячок», які вже залишили проект. Цього разу на запитання користувачів відповідала Любов, якій Холостяк не вручив троянду минулого випуску. Він вважав, що дівчина загралася і стала говорити не те, що думає, а те, що він хоче чути.

Люба, тобі сподобався Костя як чоловік?

Він не може не подобатися. Можливо, у нас не виникло з ним почуттів, наближених до любові, але до цієї людини у мене є явний інтерес і повага.

Що ти думаєш про слова Кості, які він сказав тобі перед твоїм від’їздом? Чи вважаєш ти, що загралася?

Ви знаєте, після того, як проект вийшов на екран, у мене з’явилася можливість подивитися на себе з боку. Я зрозуміла, які якості в собі потрібно розвивати, а яких – позбутися. Раз вже я не дійшла до фіналу – значить, якихось якостей мені не вистачило. Напевно, в силу відсутності будь-яких якостей в Кості і склалася така думка про мене. Краса – це важливо, але для подальшого розвитку стосунків треба бути, як мінімум, цікавою чоловікові.

Якби була можливість щось змінити, ти б все зробила по-іншому?

Звичайно. Всі ми, в тому числі і я, пройшовши цей шлях, набралися якогось досвіду. Тому, якби ситуація повторилася, звичайно, я б вела себе вже по-іншому.

Повну версію відеоконференції ви можете подивитися прямо зараз:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: