Холостяк

Ведучою пост-шоу «Холостяк-4» стала Роза Аль-Намрі

7 березня в ефірі СТБ стартував четвертий сезон найромантичнішого шоу «Холостяк». Ведучою пост-шоу стала екс-холостячка і журналіст програми «Неймовірна правда про зірок» на СТБ Роза Аль-Намрі, яка замінила ведучу попередніх сезонів Анфісу Чехову. Перше пост-шоу «Як вийти заміж» глядачі побачать вже цієї п’ятниці по закінченню другого епізоду проекту.

Вибір Рози в якості ведучої не випадковий. У третьому сезоні шоу дівчина намагалася завоювати серце Андрія Іскорнєва. На думку керівника проекту «Холостяк-4» Анни Калини, Роза якнайкраще розуміє хвилювання учасниць. «Як би ми не намагалися мінімізувати свою присутність під час побачень, не всім дівчаткам легко будувати відносини перед камерою. Комусь це вдається краще, комусь гірше. Роза, маючи аналогічний досвід, максимально близько і точно розуміє всі емоції дівчат і труднощі, з якими їм доводиться стикатися. Вона, як ніхто інший, може стати для учасниць подругою і підтримкою», – говорить Анна.

Новая ведущая пост-шоу

Нова ведуча пост-шоу

За словами Рози, учасниці четвертого сезону довіряють їй і не соромляться розповідати про свої хвилювання. «Я пережила ті ж проблеми і робила такі самі помилки, які сьогодні роблять дівчата. Ніхто з експертів пост-шоу не зрозуміє їх так, як я. Учасниці часто звертаються до мене за порадами. Вони зізнаються, що їм дуже приємно бачити мене нинішню – успішну і щасливу. Я ж намагаюся підтримати їх і даю поради, як не втрачати впевненості у своїх силах при будь-якому повороті подій . Особисто для себе я зрозуміла: виліт з проекту ні в якому разі не повинен призвести до депресії; це необхідно розцінювати лише як новий крок у житті», – стверджує Роза.

До складу експертів четвертого сезону пост-шоу «Холостяк» увійшли: керівник проекту Анна Калина, актриса Сніжана Єгорова та юрист Михайло Присяжнюк.

Эксперты пост-шоу

Експерти пост-шоу

Нагадаємо, реаліті-шоу «Холостяк-4», в якому 25 дівчат борються за серце Костянтина Євтушенко, виходить щоп’ятниці о 20:00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: