Холостяк

«Якщо ви хочете зробити дівчині приємний подарунок – повезіть її до Парижу», – Яна Станішевська

Проект
«Холостяк» разом з сайтом STB.UA продовжують конкурс на кращий сценарій ідеального побачення, який проводиться серед шанувальників
найромантичнішого шоу країни.
До
редакції сайту приходять сотні листів, в яких наші користувачі
пропонують свої варіанти ідеального проведення часу закоханої пари.

Учасниця
третього сезону шоу «Холостяк» Яна Станішевська, після участь в
реаліті-шоу впевнена, що ідеальне побачення те, яке відбувається
наодинці з партнером: без камер і сторонніх людей.
Дівчина
розповіла журналістам сайту СТБ про побачення, які відбувалися в її
житті, а також дала кілька порад дівчатам, які збираються на
романтичну зустріч і мріють підкорити свого залицяльника.

Яно, розкажіть, будь ласка, яким для вас може бути ідеальне побачення?

Я вважаю, що найкраще побачення – це зустріч, яка буде відбуватися без камер і без сторонніх очей. Мене, напевно, зможуть зрозуміти тільки учасниці проекту «Холостяк». Адже немає нічого кращого, ніж мати можливість просто поспілкуватися вдвох з цікавою тобі людиною.

Не важливо, де буде відбуватися побачення: на вулиці, на пляжі або навіть десь на лавочці. Головне, щоб людина, з якою ви бачитеся, була вам цікавою. І дуже важливо, щоб при цьому вас оточувало мінімум людей.

А яке побачення до проекту вам запам’яталося найбільше? Можливо, можете згадати своє перше побачення?

Я намагалася згадати своє перше побачення, але це було настільки давно, що нічого не приходить на думку. Пам’ятаю тільки одне з перших своїх побачень, яке теж можна назвати таким, що запам’ятовується. З першим своїм хлопцем я познайомилася на відпочинку закордоном, коли мені було 16 років. Я пам’ятаю нашу першу зустріч, як у нас зав’язувалися стосунки. Саме цей хлопець був першим, хто здійснив заради мене чоловічий вчинок. Він домовився з трансфером, який супроводжував мене в аеропорт, щоб той зробив усе можливе, аби я запізнилася на свій рейс. Той так і зробив і я дійсно не встигла. Я змушена була повернутися в готель і пробути там ще кілька днів поки з’являться квитки назад до Києва. Так у нас з’явилася можливість побути разом ще деякий час. Про цю інтригу я дізналася через п’ять років, адже тоді я навіть подумати не могла, що це все було влаштовано спеціально. Ми досі, коли згадуємо цей випадок, сміємося.

А яке побачення на проекті вважаєте особливим?

Кожне побачення на проекті суттєво відрізнялося від інших, і було по-своєму цікавим. В організації кожного побачення на шоу брало участь більше 20 осіб. Це команда людей, які працюють над тим, щоб все до дрібниць при зустрічі учасниць і Холостяка проходило на найвищому рівні.

Якось я зловила себе на думці, що все, що відбувалося на проекті я сьогодні сприймаю як те, що залишилося в минулому. Я вже не сприймаю все це близько до серця. Коли я минулого разу приїздила до Києва і зустрілася з Розою, ми влаштували для себе перегляд відео з проекту. Переглянувши
шостий епізод, в якому у мене відбувся стрибок з банджи, я навіть не
могла повірити в те, що це дійсно там стрибала я.
Для мене цей перегляд пройшов так, як перегляд будь-якого іншого відео, програми або фільму.

Що вам подобається в побаченнях – коли ви дивуєте чи дивують вас?

Якщо згадувати побачення в повсякденному житті, то, як правило, я завжди виступаю організатором і затійницею. Я дуже люблю дивувати. Дуже люблю бачити радість в очах близьких мені людей. Найбільший сюрприз, який я зробила людині – політ на вертольоті над Гранд- Каньйоном в США. Я домовилася, щоб нас з моїм другом покатали і показали гарні місця. Молодий чоловік був в шоці.

З
простих побачень мені запам’яталася зустріч на мало кому відомому місці
, біля Бориспільської траси, де видно, як злітають літаки.
Увечері це дуже гарне видовище.

Якби ви брала участь у конкурсі «Сценарій ідеального побачення!», що б запропонували?

Це все залежить від людей і їхніх захоплень, але пораджу просто бути собою. Також, якщо ви хочете зробити дівчині приємний подарунок – повезіть її до Парижу. Мені якось зробили такий подарунок на День закоханих. Це було чудово, бо перший раз Париж я побачила закоханими очима.

А які поради дасте дівчатам, які збираються на побачення?

Не треба придумувати собі маску неприступної холодної панянки. Потрібно бути такою, якою ти є і на першому побаченні показувати лише найкращі свої якості.

Подробиці конкурсу «Сценарій ідеального побачення » ви можете дізнатися ТУТ.

Юлія Жовнір

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: