Холостяк

СТБ оголошує конкурс на кращий сценарій побачення для найромантичішого проекту

Телеканал СТБ оголошує конкурс ідеальних побачень. Вперше в історії проекту «Холостяк» глядачі отримують унікальну можливість стати причетними до створення найромантичнішого шоу країни. Для цього їм треба написати свій сценарій ідеального проведення часу. Кращі ідеї будуть втілені на зйомках четвертого сезону проекту «Холостяк».
У конкурсі можуть взяти участь всі жителі України, незалежно від віку, статі та роду занять. Головне – відчувати в собі сили для створення сценарію ідеального побачення. Учасникам необхідно заповнити анкету на сайті СТБ, описавши в ній своє бачення оригінального романтичного вечора. Вимоги до викладу сценарію знаходяться за посиланням http://svidanie.stb.ua/rules/
«Вперше в історії «Холостяка» у кожного жителя України є шанс стати причетним до створення найромантичнішого шоу країни і побудови відносин між головним героєм та учасницями, – зазначає директор ТО («Холостяк», «Зважені та щасливі») Олексій Гладушевський. – Ми не обмежуємо учасників конкурсу форматами побачень, їх географічним розташуванням, бюджетом, кількістю запрошених дівчат, – все, чого шанувальникам шоу не вистачало на побаченнях в попередніх трьох сезонах, вони можуть сміливо пропонувати у своїх ідеях».
Конкурс триватиме три місяці (жовтень-грудень 2013). Щотижня відвідувачі сайту СТБ шляхом онлайн-голосування визначатимуть кращий сценарій. Таким чином, за весь період будуть відібрані 12 ідей, які набрали найбільшу кількість голосів. З них творці проекту «Холостяк» оберуть сценарій-переможець, який і буде втілений на зйомках четвертого сезону шоу.
Детальна інформація про конкурс знаходиться на сайті каналу СТБ за посиланням: http://svidanie.stb.ua/rules/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: