Холостяк

Микола Басков подарував Андрію Іскорнєву свій голос

Сьогодні, 6 вересня, свій 29 -й день народження святкує екс-«Холостяк» країни, а нині коханий Ірини Скорикової Андрій Іскорнєв. Сайт СТБ одним з перших привітав Андрія та довідався, як він збирається провести цей день.
Як виявилося, яскравого святкування не намічається. І це не дивно – робота пластичного хірурга дуже відповідальна та передбачає мало вільного часу.

«Саме в мій день народження у мене важлива операція, – каже Іскорнєв . – А вже ввечері – прямий ефір на одній з російських радіостанцій. Так що, мабуть,  доведеться святкувати свій день народження прямо в студії».
До речі, як нам зізнався Андрій, на свій день народження він завжди відлітає з країни. Так що пригадати найяскравіше його святкування так і не зміг. Але в наступні дні після 6-го екс-«Холостяк» надолужує згаяне. Так, цього року 7-е і 8- е вересня Андрій проведе в Києві зі своєю обраницею Іриною Скориковою.
Спеціально для сайту СТБ Андрій згадав подарунки, що найбільше йому запам’яталися, які отримував на свої дні народження.
«Одного разу Регіна фон Флеммінг прислала колаж обкладинки «Forbes» з моєю фотографією, – згадує Іскорнєв . – Спочатку я не відразу зрозумів жарт та вже хотів передзвонити, щоб уточнити, чи не останнє місце в їхньому рейтингу я посів».
А ось інший цікавий подарунок екс-«Холостяку» встигли подарувати вже сьогодні. Золотий голос Росії Микола Басков подарував Іскорнєву … свій голос!
Фото з офіційної сторінки Андрія Іскорнева в соціальних мережах.
Що ж до загаданого бажання, то його Іскорнєв тримає в таємниці.
«Я вже його загадав і навіть почав рухатися в цьому напрямку, – каже Андрій. – Але тут повинні співпасти зірки, так що я помовчу».
Сайт СТБ від душі вітає Андрія Іскорнєва з днем народження! Бажаємо кар’єрних злетів, сімейного щастя зі своєю обраницею та міцного здоров’я!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: