Холостяк

Марина Коваль познайомила батьків зі своїм хлопцем

Ні для кого не секрет, що Марина Коваль у глядачів телеканалу СТБ викликала неоднозначні емоції: деякі дорікали її в надмірній зверхності, іншим вона, навпаки, дуже імпонувала. Як зараз йдуть справи у цієї стильної одеситки? Чи правда, що вона знайшла свою другу половинку? І з ким з учасниць Марина спілкується сьогодні? Про це екс-героїня романтичного реаліті-шоу розповіла в інтерв’ю журналістам сайту СТБ.
Марина, розкажіть про своє життя. Чим ви займаєтеся зараз?
Глобальних змін в моєму житті не сталося. Зараз я багато подорожую. Знайомство з традиціями та культурою інших держав і народів допомагають глибше зрозуміти себе. У понеділок відлітаю до Ізраїлю, а після повернення полечу до друзів у Азербайджан.
Також в моєму житті з’явився чоловік, який активно добивається моєї прихильності. І це далеко не та людина, за яку сприйняли мого батька! Було дуже смішно побачити в інтернеті своє фото з татком і коментар про те, що це мій новий «залицяльник». Моя сім’я вже знайома з ним: у цей вікенд він заявив про серйозність своїх намірів у розмові з моїм батьком. Папа такий сміливий вчинок схвалив. До речі, різниця у віці у нас адекватна (сміється) – всього 9 років.


Марина Коваль зі своїм батьком, якого прийняли за її коханого …
А як ви з цим хлопцем познайомилися?
Я не хочу багато про це розповідати, адже особисте життя має залишатися особистим. Ми заочно знали один одного раніше, кілька разів перетиналися на заходах. Так і цього разу, у нас сталася випадкова зустріч – приємна і доленосна. Можу також сказати, що він не одесит.
Ви влаштувалися на роботу?
Ні (сміється). Зараз в режимі «Літо. Релакс. Сонце, море, пляж ». Я активно займаюся собою, своїм здоров’ям, ходжу в спортзал, читаю книги. Наприклад, зараз почала перечитувати Фіцджеральда.
Проект закінчився, але вас не забули. Що незнайомі люди говорять при зустрічі?
Говорять багато, реакції різні! Люблю непідробні і щирі. І, до речі, вони не повинні бути обов’язково позитивними! Люблю живі емоції. Оди, похвалу та захоплення я приймаю тільки від наближених людей! А їх – пальців однієї руки в достатку!
Ваш характер або світогляд після проекту якось змінився?
На проекті дівчата змушені перебувати в камерній обстановці. Враховуючи формат шоу, це нормально! Такі правила. Тим самим, вони просто не мають можливості бути тими, ким вони є в реальному житті! Діють, керуючись емоціями, як вимагає того ситуація. Я залишилася такою ж, як і до проекту, але не такою, як на екрані … Єдине що, навчилася не розмінюватися на дрібниці. Після проекту я почала інакше дивитися на людей. На щастя, життя дарує мені можливість спілкуватися і тісно взаємодіяти з цікавими та вкрай неординарними особистостями, які здатні «наплювати» на «ярмарок марнославства» і переоцінювати цінності! Я викреслила всіх непотрібних людей зі свого життя. Аж надто багато було пилу. Зараз я щаслива, але дуже вимоглива і сувора по відношенню до оточуючих.
А з ким з учасниць проекту спілкуєтеся зараз?
Відверто можу сказати, що я не спілкуюся ні з ким із учасниць проекту кого запам’ятали телеглядачі! Якщо коли-небудь ми «зустрінемося» по життю, то я тільки привітаюсь та посміхнуся! Все інше мені нецікаво! Єдине виключення – це красуня Коміссарова. До речі, через тиждень ми разом відлітаємо на відпочинок в чудову теплу країну!
А з Яною Станішевською продовжуєте спілкування?
Не спілкуємося. Зовсім. Після проекту Яна для мене постала іншою людиною. У своїй пам’яті я зберегла деякі приємні моменти, які були між нами за кадром.
Що стосується подружок з мого реального життя, то всі дівчата знайшли статус «хороших знайомих» або «приятельок». Так грамотніше, точніше, мудрішими. Жіноча дружба – хитка одиниця! До речі, ми прийняли таке рішення разом, і стосунки від цього не змінилися! Ми як і раніше разом фарбуємо будні в яскраві кольори, а вікенд припиняємо в феєрію (сміється). Я вважаю, що моя найкраща подружка – це тільки мама. Це приходить з віком і з досвідом …
Що порадите дівчатам, які стануть учасницями наступного сезону «Холостяка»?
Я не любителька давати поради! Пропаща це справа, проте (сміється). Просто подумайте гарненько, навіщо ви туди йдете, а опинившись там, – потрібно просто бути собою і вірити в свої сили. Ну і запастися заспокійливим не завадить.
Юлія Жовнір, сайт STB.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: