Холостяк

«Підсумок шоу мене не цікавив. Мене цікавило моє життя після нього», – Ірина Скорикова

Не так давно стало відомо ім’я переможниці четвертого сезону проекту «Холостяк». Нею стала 22-річна Анна Козир. Але доля розпорядилася інакше, і вже з пост-шоу глядачі дізналися, що насправді серце Андрія Іскорнева підкорила абсолютно інша учасниця, яка свого часу навіть не стала фіналісткою проекту. Ірина Скорикова розповіла сайту СТБ про те, як зав’язалися їхні стосунки з Холостяком, чи спілкується Андрій з її сином Тихоном, а також поділилася планами стосовно переїзду до Москви.

Іра, розкажіть, як все так швидко змінилося? Через який час після шоу ви з Андрієм почали зустрічатися?

Скажімо так: офіційно це сталося після пост-шоу. Спілкування ми відновили в березні, поступово воно почало набирати обертів, і в якийсь момент ми вже стали досить впевнено і добре спілкуватися.

Вас не бентежить, що Андрій настільки швидко забув про Аню і Яні?

Я намагаюся ставитися до всього з розумінням. Ми з Андрієм посиділи, поговорили. Багато чого він пояснив, і мені, в принципі, його почуття і вчинки – зрозумілі. У силу мого життєвого досвіду я багато моментів можу зрозуміти і прийняти.

Про що розмовляли при першій зустрічі?

Та про все: як я добралася додому, як у нього справи весь цей час складалися. Говорили про них з Яною, про ту ситуацію, яка виникла. Він все це досить-таки важко переживав, хвилювався, йому було дуже складно. Та й Яну мені чисто по-жіночому шкода: я їй дуже співчуваю. Пережити те, що пережила вона – це дуже трагічно. Але що поробиш, ми не завжди є господарями своєї долі. Іноді таке відбувається.

Ваша прогулянка з Андрієм і Ксенією Бугримової, під час якої вас сфотографували на вулиці, носила не зовсім діловий характер?

Так, на той момент в нас вже були відносини. Цю зустріч дійсно назвати ділової складно.

Іра, а хто знав про ваші відносини з Холостяком?

Я особливо не говорила про це. Знала моя сім’я, та й Яна була в курсі, до речі. Я особливо щільно з дівчатами не спілкувалася, тим більше на цю тему.

_DSC2419a.jpg

Андрій якось аргументував, чому не вибрав вас в рамках шоу?

Для мене не була настільки важливою перемога в шоу, я прийшла туди не за цим. Звичайно, мені б це лестило, був би гарний фінал, казка і все таке, але я більше хочу нормального людського щастя, ніж такого чарівництва. Я вже трошки виросла з цього. Підсумок шоу мене не цікавив. Мене цікавило те, як складеться моє життя після нього.

Не стають чи ваші стосунки об’єктом заздрості для дівчаток? Відчувається щось таке?

Ви знаєте, я не цікавлюся. Як я вже говорила, мої близькі друзі – це ті самі люди, що й до шоу. З дівчатами у мене приятельські стосунки. Я розумію, що той факт, що ми з Андрієм разом, зачепив чиєсь самолюбство, хтось справляється з цим, хтось – ні. Думаю, навряд чи хтось з учасниць за мене щиро порадіє.

Як складаються відносини між Андрієм і Тихоном?

Ой, ми поки намагаємося Тішу не втягувати в нашу історію. Але мені приємно, що Андрій, скажімо так, дистанційно цікавиться тим, як у нього справи, як його здоров’я. Просто ми поки намагаємося не рухатися семимильними кроками вперед. Коли наші відносини зміцняться, коли ми будемо повністю впевнені, що ми готові до наступного етапу, тоді і будемо ближче їх знайомити.З батьками Андрія спілкувалися вже?

Так, буквально нещодавно дзвонила його мамі, вітала з святами. Нічого не змінилося, Марина як була до мене добре налаштована, так все і залишилося. Адже ми ще на Маврикії обмінялися телефонами.

Збираєтеся переїжджати до Андрія до Москви?

Ми ще не на тому етапі відносин. Я просто ніколи не заглядаю так далеко. Є ще ряд якихось питань, які потрібно вирішити тут. Поки все краще залишити як є.

Світлана Панкова, STB.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: