Холостяк

«Зараз щасливий, але разом з тим і нелегкий період у нашому з Андрієм житті», – Ірина Скорикова

Минулого тижня в ефірі каналу СТБ показали останній випуск пост-шоу «Холостяк. Як вийти заміж ». Під час програми Андрій Іскорнев та Ірина Скорикова зробили несподіване зізнання – тепер вони пара! Як виявилося, глядачі по-різному сприйняли такий поворот подій. Буквально нещодавно на особистій сторінці Ірини Скорикової в соціальній мережі з’явилася невелика публікація, в якій дівчина ділиться враженнями від свого життя за останні кілька днів. Іра запевняє, що у них з Андрієм все добре, і просить не засуджувати їх, а зрозуміти …

«Хочеться поділитися з вами тим настроєм і світовідчуттям, яким моє життя пронизане наскрізь. Зараз дійсно щасливий, але разом з тим і нелегкий період у нашому житті, – пише Іра. – Засудження – найкоротший і найпростіший шлях. Набагато складніше знайти в собі сили і спробувати зрозуміти. Мене щиро дивують люди, які з таким завзяттям беруться судити наші життя так, ніби самі ніколи не робили помилок. А у вас би вистачило сил визнати їх на всю країну і не побоятися озвучити? Хочу попросити: будьте більш терпимими та добрішим, і, може, коли ви оступитеся, хтось простягне вам руку, а не кине у вас камінь … »

Також Іра не забула подякувати і тим, хто щиро щасливий за них з Андрієм і протягом всього проекту вболівав за неї.

«Дякую вам за кожне тепле привітання і за всі сказані слова, за щирі побажання і радість, за віру в НАС і надію на маленьку казку. Люблю вас, добраніч. Солодких снів ».

Нагадаємо, на фінальному пост-шоу «Холостяк. Як вийти заміж »Андрій Іскорнев запропонував Ірині Скорикова жити разом і подарував їй ключі від свого будинку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: