Холостяк

«Іноді поцілунок більш інтимний, ніж секс», – Андрій Іскорнев

Сьогодні о 20:00 на каналі СТБ покажуть ток-шоу «Як вийти заміж», в якому Андрій Іскорнев та дівчата-фіналістки правдиво розкажуть про те, як склалися їхні стосунки після завершення третього сезону проекту «Холостяк». Напередодні остаточної розв’язки Андрій прокоментував деякі ключові події шоу…

Андрій, третій сезон проекту «Холостяк» називають найбільш чесним та відвертим. Але чи легко далась вам ця відвертість? Адже на проекті ви не соромилися говорити дівчатам правду – часом дуже неприємну – прямо в обличчя.

Взагалі вся ситуація була для мене новою. Хоч я і звик по життю виражати свої емоції вельми відкритим способом, на проекті мені було нелегко. А коли залишилося тільки три дівчинки, дипломатично говорити комусь із них «ні» стало ще важче. Тому я керувався своїм глибоким переконанням, що краще відразу сказати «ні», якщо це «ні», або «так», якщо це «так».

Можете описати, що насправді творилося у вашій душі під час церемоній троянд?

Словами це не висловити. З кожною дівчиною у мене була своя історія взаємин та побачень. В тій чи іншій мірі я виявив в собі прихильність до кожної учасниці. Так що церемонії троянд були для мене випробуваннями на витримку, самовладання та життєву мудрість.

Ви ставили перед собою якісь рамки, коли йшли на проект?

Так, я не планував настільки емоційно оголятися. Але довелося. Особливо наприкінці – запевняю, все було не за сценарієм, як часто пишуть в Інтернеті… Це реальне життя. А помилки та неприємності, які трапляються у реальному житті, переживати завжди особливо важко.

На проекті у Яни були дуже складні побачення – стрибок з мосту, наприклад, став найбільш екстремальним побаченням сезону. Аню ж ви навпаки балували й оберігали. Чому вирішили, що так буде краще?

Які люди, такі й історії. Стрибати з мосту з Анею – таке не дуже вписувалося у сценарій наших із нею відносин. Вона взагалі дівчина більш спокійна. А завданням того побачення було поставити дівчину в некомфортну для неї ситуацію.

Ви суперечите собі, адже в такому випадку якраз з Анею і треба було стрибати…

(Розводить руками.) Стрибнути я міг з ким завгодно – хоч з Мариною Коваль. Але мені хотілося стрибнути з Яною, що я і зробив.
yana1.jpg
Ви очікували, що Яну настільки сильно не сприйме ваша сім’я?

Яна попереджала мене, що її попередні побачення з мамами ніколи не закінчувалися взаємними обіймами та поцілунками. Яна – закрита людина, вона не така проста. І мама, як чуйна та близька мені людина, відразу це зрозуміла й реагувала відповідним чином.

Багато хто не схвалив ваше рішення розповісти про секс з Яною на всю країну. Чому ви все-таки вирішили, що правильним у даних обставинах буде вчинити саме так?

Я ж розумів, що всі дівчата постійно спілкуються один з одним – це було під час проекту та продовжується зараз. І я точно знав, що Яна вже встигла розповісти про нашу інтимну близькість деяким учасницям. Тому я вирішив зізнатися Ані, що з Яною нас пов’язують не лише поцілунки. Тобто хотів, щоб вона дізналася про все саме від мене. Ще я хотів би підкреслити, що не завжди секс є самим інтимним у стосунках чоловіка та жінки. Це просто така шаблонна, міцно вкорінена у свідомості людей думка. На справді ж простий поцілунок іноді буває більш інтимним, ніж секс.

Ви гірко плакали, коли прощалися з Яною. Здавалося, в той момент ви шкодували про своє рішення віддати кільце Ані…

Я не вибирав між хорошою та поганою дівчиною. Я вибирав між двома дуже близькими мені людьми. І я вирішив, що простіше моє життя буде саме з Анею. Адже з Яною стосунки у нас завжди були дуже нерівні – від сміху до сліз. Я подумав, що дівчина, яка буде жити зі мною під одним дахом, повинна бути більш покірна. Керуючись цим, кільце я віддав Ані. Але потім ті почуття, які я відчував до Яни, вилилися з мене сльозами.

У деяких глядачів склалося враження, що ви сподівалися: після вашого зізнання Аня відмовиться від кільця. Як було насправді?

Я хотів бути максимально щирим з Анею, щоб почати відносини з правдивої історії. Щоб між нами не було таких секретів, які розкрилися б через якийсь час та все зіпсували. Наскільки мені відомо, Аня теж дотримувалася аналогічної точки зору. Я не хотів, щоб потім Ані говорили з докором, мовляв, хоч ти і отримала кільце, але це був програш, бо ти навіть не уявляєш, чим Іскорнев займався на проекті… І я вирівняв ситуацію, зізнавшись Ані в тому, що трапилося.
yana-2.jpg
Є ще одне питання, яке мучить людей: як так сталося, що у фіналі опинилися дві настільки різні дівчини?

Просто так влаштоване життя. Є дівчата типу Яни – до них у чоловіка відразу виникає певна пристрасть або еротична прихильність. А є дівчата типу Ані – вони зроблені з іншого тіста й будуть гарними матерями, господинями для дому… В ідеалі чоловік мріє про дівчину, яка поєднувала б усі ці якості, але знайти таку практично неможливо. Ось тому у фіналі й виявилися дві протилежності: Аня та Яна.

Роман Щербаков

Після закінчення пост-шоу читайте на нашому сайті продовження ексклюзивного інтерв’ю, в якому Андрій розкриє всі секрети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: