Холостяк

Андрій Іскорнев запросить Аню та Яну на безлюдний острів

Вже сьогодні, 24 травня, глядачі дізнаються, чим закінчилася неймовірна історія про пошуки справжнього кохання. Головний герой романтичного реаліті-шоу «Холостяк» прийме своє остаточне рішення і подарує каблучку тій дівчині, з якою він би хотів продовжити відносини. Хто стане обраницею Андрія Іскорнева – Яна або Аня? І чому головному героя так нелегко буде зробити вибір? Не пропустіть вже сьогодні о 20:00 на каналі СТБ.

«Навіть не віриться, що вже настав фінальний тиждень нашого проекту. Хоча він давно і не проект для всіх нас. Це носить такий особистий характер … Залишилося всього кілька днів до того моменту, як потрібно буде прийняти фінальне рішення. У проекті залишилися дві абсолютно різні дівчини, які займають вже таке велике значення в моєму житті, що я, правда, не уявляю, як все це буде», – зізнається Андрій.

2.jpg

Природно, кожна з учасниць перебуває в неймовірному хвилюванні в очікуванні цієї події.

«Я навіть не знаю, як описати цей день. Дуже змішані почуття: і страх, і хвилювання, при цьому і впевненість … І надія якась. Звичайно, мені буде дуже боляче, якщо Андрій не вибере мене», – зізнається Яна.

4.jpg

Не менше чекає на зустріч з Андрієм і Аня.

«Для мене важливо побачити Андрія і не відпускати більше. Я не можу описати свої почуття зараз. Тому що, думаю, це можуть бути і сльози … » – каже учасниця.

3.jpg

Дівчата поки ще не здогадуються, що вирішнальна зустріч з Андрієм Іскорневим відбудеться в неймовірно гарному місці – на безлюдному острові, який входить в республіку Маврикій. Здається, навіть погода буде в цей день вторити тим переживанням, які вирують в серцях героїв … Але навіть шторм не зможе перешкодити вирішальній зустрічі героя і дівчат.
Але яке ж рішення Андрій прийме в результаті? ..

«Це було дуже інтимно … І це було дуже важко. Чесно кажучи, не планував, що буде так важко»
, – зізнається головний герой після зустрічі з однією з учасниць.

Хто з дівчат отримає кільце від Андрія Іскорнева? Дивіться на каналі СТБ вже сьогодні, 24 травня, о 20:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: