Холостяк

Одна з учасниць проекту раптово покине шоу через його брата?

Такого емоційного і напруженого випуску романтичного реаліті-шоу «Холостяк» ви ще не бачили! У цю п’ятницю, 17 березня, о 20:00 на каналі СТБ ви дізнаєтесь, хто покине проект за крок до вирішального освідчення …

«Завтра буде перше побачення на Маврикії. У нас буде цікава прогулянка містом, після чого я хотів би познайомити дівчину, яка мені завтра складе компанію, з моїми близькими людьми. Я запросив на острів маму, тітку і брата. Мама – швидше «добрий поліцейський», тітка – швидше «поганий поліцейський», яку позицію обере брат – подивимося. Так що завтра буде, напевно, якщо не генеральна репетиція Жовтневої революції, то щось на зразок»
, – з хвилюванням зізнається Андрій Іскорнев.

Він поки не підозрює, що ще ніколи знайомство з родиною головного героя не було настільки важким. Мама Андрія Іскорнева влаштує для кожної з дівчат перевірку, яка назавжди може вплинути на ставлення іменитого пластичного хірурга до учасниць.

«Насправді я дуже засмутилася. Просто якусь загрозу відчула. Він все зробив сам. Він – трудяга. Добрий, чесний, вірить людям. Мені б не хотілося, щоб його використовували. Не хочеться бачити хижачок – навіть з ангельським личком. Матері серцем відчувають», – зі сльозами на очах зізналася Марина Анатоліївна Ракша, мама головного героя.

02.jpg

Хто з дівчат викликав у неї такі емоції? Чи прислухається Андрій до порад найближчої у своєму житті людини або ж все-таки вирішить вчинити по-своєму?..

Але це не єдиний несподіваний поворот в цьому випуску. До чар тендітної дівчини Анюти Козир не залишився байдужим не тільки Андрій, але і … його двоюрідний брат Паша. Молодий чоловік буде зачарований невинною красою і чарівною посмішкою дівчини.

«Не хочеться забігати вперед, але я бачу його в ролі батька своїх дітей…», – зізнається після вечері Аня.

01.jpg

У чию адресу будуть адресовані ці слова – Андрія або ж його двоюрідного брата? Як Холостяк відреагує на таке несподіваний розвиток подій? Хто з дівчат найбільше сподобається Марині Ракша й тітці Холостяка, а хто – почує на свою адресу тільки звинувачення у нещирості?

Не пропустіть вже сьогодні, 17 травня, в романтичному реаліті-шоу «Холостяк» на каналі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: