Холостяк

«Мабуть, Андрій вирішив не засмучувати мого батька», – Роза Аль-Намрі

У цю п’ятницю найромантичніше шоу країни «Холостяк» покинула яскрава та артистична східна дівчина  Роза. Це був перший випадок за всю історію шоу, коли Холостяк відправив учасницю додому після знайомства з батьками. Що ж, на думку Рози, стало причиною такого рішення Андрія Іскорнева? Як змінилося її життя після проекту? Дівчина поділилася подробицями з сайтом СТБ.

Роза, як вважаєте, чому саме ви на цьому тижні покинули шоу «Холостяк»?

Напевно, вже під кінець проекту ми з Андрієм зрозуміли, що ми з ним більшою мірою друзі, ніж майбутні чоловік і дружина.

На вашу думку, знайомство з батьками зіграло якусь роль у рішенні Андрія?

Безумовно. Багато хто думає, що віросповідання стало основною причиною. Насправді тато сказав, що якщо я вибираю чоловіка, то неважливо, якої він релігії. Звичайно, він би хотів, щоб мій обранець прийняв іслам, але мій батько в будь-якому випадку схвалить мій вибір. Мабуть, Андрій вирішив не засмучувати мого тата. Наші почуття не були настільки сильними, щоб продовжувати ці відносини.

Як ваша сім’я відреагувала, коли в ефір вийшов випуск, знятий в Домінікані?

Це дуже серйозне для мене питання, тому що саме після цієї серії народ підняв бунт, і почалося дуже емоційне обговорення мене і моєї родини.

Батько не кричав на мене, не ставив у куток і не виганяв з дому. У мене 2 вищі освіти, університет я закінчила з відзнакою, працюю і забезпечую себе сама. Мені 24 роки, і я давно відповідаю за себе в цьому житті сама, а тато підтримує мене у всьому. Але йому не сподобалося правило побачення: «Не кажи« ні »». Був момент, коли ми плавали з Андрієм в океані, і я сказала, що Андрій тепер повинен на мені одружитися! Батько сказав, що на моєму місці після купання в океані він би не просто сказав цю фразу, а привів би Андрія до дівчат, щоб той зробив мені пропозицію. Адже він не має права сказати «ні». Я повністю згодна з татом. (Сміється)

Я не буду виправдовуватися перед людьми, які несхвально відгукувалися про мене, адже мільйони глядачів підтримують мене і вболівають за мене вже не тільки в рамках проекту «Холостяк», а й у житті. На цьому побаченні я прийняла правила гри, як і прийняла на початку проекту той факт, що я не одна, нас – 25.

Як змінилося ваше життя після участі в шоу «Холостяк»?

Ой, я не можу спокійно ходити вулицями, дуже багато шанувальників (посміхається) …

Інші питання ви можете задати Розі ТУТ. Цього четверга, 16 травня, о 13:00 під час онлайн-конференції учасниця шоу «Холостяк» дасть на них відповіді.

Світлана Панкова, STB.UA

Дивіться найбільш яскраві відеоепізоди за участю Рози!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: