Холостяк

Батько однієї з учасниць візьметься за зброю

Сьогоднішній випуск програми «Холостяк» на каналі СТБ буде присвячений одному з найбільш непростих етапів для будь-якої пари – це знайомство з батьками. Цього разу Андрій Іскорнев вирушає в гості до рідних учасниць. Чотири героїні – чотири абсолютно різних світи. Як зустріч з сім’ями дівчат відіб’ється на ставленні до них Андрія?

Перше побачення відбудеться у Варшаві. Богемне оточення, гламурні ресторани, бренди … Навіть собаки Яни Станішевською одягнені в наряди від «Луї Віттон». Чи побачить Андрій в Яні та її родині людей свого кола, або ж навпаки його відштовхне настільки очевидна тяга дівчата до розкоші? .. Чим закінчиться знайомство з батьками, яке буде влаштовано за всіма стандартами вищого суспільства?
Зустріч з родиною Ані з Полтави пройде абсолютно на іншому рівні … Родичі дівчини не можуть похвалитися великим достатком, проте їх щедра душа і справжня українська гостинність не може залишити байдужим. Але чи буде герою проекту досить комфортно в їхньому оточенніі? Або ж він віддасть перевагу на користь дівчат, які ближче йому за соціальним статусом.
Але не встигне Андрій отямитися, як його чекає найбільш хвилююче побачення випуску. Роза … запросить його в свою сім’ю, яка, як виявилося, дотримується суворих мусульманських поглядів. Здається, і батько, і мати, і сестри Рози дивляться на Іскорнева з осудом. Ще жорсткіше реагує на події брат Рози, який протягом усього вечері не випускає з рук ніж. Невже будь-яке необережне слово з боку Андрієм може закінчитися серйозним скандалом і бійкою? .. Яким питанням батько Рози приголомшить і здивує головного героя проекту? .. Чому наприкінці цього побачення чоловіки візьмуться за вогнепальну зброю? ..

І, нарешті, останнє, четверте побачення – поїздка до рідних Ірини Скорікової. Чи зважаться дівчина та Андрій на дуже важливий для їх подальших відносин крок – знайомство з сином учасниці?
Не пропустіть романтичне реаліті-шоу «Холостяк» в цю п’ятницю, 10 травня, о 20:00 на каналі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: