Холостяк

«Близькі розуміють, коли я іронізую …» – Аміна Денисенко

У цю п’ятницю романтичне реаліті-шоу «Холостяк» на каналі СТБ покинула дерматолог з Одеси Аміна Денисенко. Ця яскрава учасниця запам’яталася всім, мабуть, в першу чергу тим, що в будь-якій ситуації у неї була і є своя думка. Не дивно, що підбиваючи підсумки своєї боротьбі за серце Андрія Іскорнева, вона відповідає оптимістично і досить впевнено:

«Головний урок, який я для себе винесла, – це розуміння того, що до проекту я жила абсолютно правильно. Я утвердилася у своїх ідеалах, цілях, якихось життєвих пріоритетах. Зрозуміла, що потрібно відстоювати себе, потрібно йти до своєї мети, але в будь-яких ситуаціях залишатися людиною. Ну, і класична історія – це, напевно, те, що в моєму випадку все-таки чоловік повинен завойовувати серце жінки, а не навпаки…»

За словами Аміни, вона була налаштована тільки на перемогу в проекті.

«У якийсь момент я зрозуміла, що Андрій не належатиме мені, і відмовилася від подальшої участі
», – згадує учасниця.

Після проекту дівчина ні про що не шкодує.

«Мої друзі і рідні мене в будь-якому випадку підтримують і приймають – на те вони й рідні! Вони дивляться проект і хвалять мене, кажуть, яка я молодець … Близькі розуміють, в яких моментах я іронізую, в яких – жартую, а в яких – йде відвертий стьоб, тому не сприймають все так буквально і серйозно, як решта глядачів, які бачать мене на екрані вперше. Я отримую багато компліментів від друзів і знайомих
, – зізнається дівчина. – Вважаю, мені нічого соромитися. Якби я прийшла на проект вже з теперішнім досвідом, вела б себе так само, нічого б не змінювала, бо не люблю зраджувати самій собі. Все те, що було, – було правильно і своєчасно».

Не прогав можливість розпитату Аміну Денисенко про її життя після шоу! Поставити питання учасниці можна ТУТ

Не пропустіть черговий випуск романтичного реаліті-шоу «Холостяк» вже цієї п’ятниці, 10 травня, о 20:00 на каналі СТБ! На цей раз головний герой проекту Андрій Іскорнев відправиться в рідні міста учасниць, щоб познайомитися з їх сім’ями.

Дивіться найцікавіше відео за участі Аміни Денисенко!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: