Холостяк

В мережу потрапили нові фото Мері Коваль


На каналі СТБ триває романтичне реаліті-шоу «Холостяк». Мабуть, найбільше неоднозначних реакцій з боку глядачів викликала персона Мері Коваль.

Правда, є один парадокс. Учасниці шоу, які вже залишили проект, навпаки не скупляться на компліменти на адресу цієї дівчини. Приміром, під час онлайн-конференції на сайті СТБ Юля Похиленко відгукувалася про неї дуже тепло.

«Марина – дуже хороша людина. Скажу навіть так – їй властива така риса, яка є не у всіх людей. Вона – справжня подруга. Може навіть зробити щось на шкоду собі заради того, щоб її друзям було комфортно і добре. Той образ, який у Марини на проекті, почасти є і в житті. Але це якась її відмінна риса. І я розумію, що люди не звикли любити не таких, як вони. Марина така людина, яка виділяється з сірої маси, вона гідна поваги і того, щоб її любили»
, – каже Юля.

Схоже, все більшою і більшою симпатією до Мері переймається і головний герой проекту, Андрій Іскорнев … Як розвиватимуться їхні стосунки далі? Дивіться вже в цю п’ятницю, 26 квітня, о 20:00 на каналі СТБ черговий випуск романтичного реаліті-шоу «Холостяк».

Тим часом в мережу днями потрапили нові особисті фото учасниці. На одному зі знімків Марина разом зі своєю мамою. І, потрібно сказати, що вони дуже схожі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: