Холостяк

«Мама вважає, що я недостатньо м’яка», – Тетяна Ковінько

Тетяна Ковінько з міста Суми покинула романтичне реаліті-шоу «Холостяк» на каналі СТБ наприкінці минулого тижня. Незважаючи на те, що Андрій Іскорнев її не вибрав, Таня стала улюбленицею багатьох українських глядачів. За словами дівчини, після проекту її життя однозначно змінилася в кращу сторону:

«Деякі сидять, чекають, думають-гадають, а я встала, пішла і пережила це! За принципом: «Прийшов, побачив, переміг». Мені були цікаві нові відчуття, романтика … Мені дійсно хотілося закохатися. На якийсь момент це вдалося …»

Єдине, про що шкодує дівчина, – це те, що на цьому проекті у неї не було індивідуального побачення:

«Можливо, тоді все б склалося інакше … але, тим не менш, все добре!

Дівчина розповіла сайту СТБ, що родичі, близькі та друзі її спочатку підтримали. Правда, коли побачили її «в телевізорі» у всіх була різна реакція:

«Хтось сказав, що я неправильно і занадто зухвало поводилася. Мама вважає, що я недостатньо ніжна і м’яка. Але в житті-то ми все одно трохи інші! Я теж часом жахалася – то здавалося, що я товста, то неправильно щось сказала … Є моменти в собі, які мені подобаються і не подобаються », – розповідає Таня.

Після закінчення проекту дівчина вирішила, що їй слід бути більш стриманою.

«Найбільш цінний урок, який я для себе винесла, – це, напевно, довіра. Не можна бути до такої міри відкритою людиною і довіряти всім, тому що іноді дуже сильно підставляють. Ти повинен бути сам за себе », – вважає Таня.

Вже завтра, 11 березня, о 12:00 Тетяна Ковінько відповість на запитання читачів сайту СТБ під час онлайн-конференції! Не пропустіть можливість поставити запитання одній з найяскравіших і  найщиріших учасниць шоу.

Не пропустіть черговий випуск романтичного реаліті-шоу «Холостяк» на каналі СТБ у цю п’ятницю о 20:00 на каналі СТБ!

Олена Максименко, сайт STB.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: