Холостяк

Андрей Искорнев отправил домой одну из девушек

Сьогодні в романтичному реаліті-шоу «Холостяк» вирували пристрасті! Вже перше побачення стало причиною серйозних чвар між Яною, Аміною і Розою.
Разом з Андрієм дівчата вирушили на побачення в ліс, де зібрали трюфелі, а потім приготували їх в затишній лісовій хатині. Настрій учасниць грунтовно зіпсувся після того, як Андрій випив на брудершафт з Розою і … пристрасно її поцілував. Природно, Аміна і Яна не могли сприйняти таку ситуацію спокійно …
На друге групове побачення Іскорнев запросив Юлю і Таню. Для поїздки на іподром дівчата одяглися в кращих традиціях особ «блакитних кровей». Так, Таня Ковінько вирішила спробувати приміряти на себе образ Грейс Келлі. Не маючи аристократичного походження, ця легендарна акторка зуміла стати княгинею. На жаль, Тетяні не вдалося причарувати Іскорнєва. Здається, її новий образ Холостяк просто не зрозумів …
«На мій погляд, перевага Тані в її відвертості, – сказав Андрій Іскорнев. – У тому, що вона така «Танюха», а не Таня … Вона називала мене Андрюхою, і, в цілому, все всіх влаштовувало. Але в якийсь момент Таня, як мені здалося, почала трошечки грати в світську левицю. Абсолютно не потрібна, на мій погляд, гра. Ми з нею поговорили один на один, і, на мій погляд, досить по-дружньому розійшлися. Напевно, все-таки це не той образ жінки, з якою мені хотілося б зустрічатися або провести своє життя разом. Вона – великий молодець. Я впевнений, що вона незабаром зустріне свого обранця і … ще покличе мене на весілля свідком».

Свою ошибку, кажется, признала и сама Таня:
«Если бы я была собой, возможно, этот вечер закончился бы иначе».

Під час церемонії троянд в цей вечір проект не покинула жодна з дівчат. Але ніхто не знає, яке рішення Андрій Іскорнев прийме вже через тиждень. Не пропустіть реаліті-шоу «Холостяк» вже наступної п’ятниці, 12 квітня, на каналі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: