Холостяк

«Зі мною має бути амбітна дівчина, яка знає, чого хоче в житті», – Андрій Іскорнєв

На початку березня на телеканалі СТБ стартував проект «Холостяк-3». Його герой, 28-річний пластичний хірург Андрій Іскорнєв, любить активний екстремальний відпочинок, є справжнім професіоналом і навіть фанатом своєї справи. І наречену собі шукає амбітну та цілеспрямовану, яка знає, чого хоче в житті.

— Ми завжди хочемо зустріти розумницю, красуню, — розповідає Андрій, — з фігурою, з поступливим характером, господиню, а в результаті одружуємося на… (сміється). У мене завжди, коли спілкуюся, є якесь внутрішнє відчуття, по дорозі нам із цією дівчиною чи ні. Якщо виникає взаємний інтерес, то вже зовсім не важливо, чи вміє вона готувати борщ. Але я знаю, що зі мною має бути амбітна жінка, яка чітко усвідомлює, чого хоче досягти у житті.

— Важко було відмовляти претенденткам на ваше серце, які в процесі проекту «вибували з гри»?

— Так, дуже. І що далі, то складніше. Коли дивишся у вічі та розумієш, що, незважаючи на симпатію, ця дівчина не буде разом із тобою і прямо зараз їй доведеться полишити острів і їхати в аеропорт, стає дуже сумно. Я навіть співробітників звільняю з меншими енерговитратами.

— Наскільки серйозним буде для вас вибір, який зробите в проекті «Холостяк»? Відразу одружитеся?

— Одразу побратися — це бути засліпленим пристрастю, і я розцінюю це як дурний вчинок. Сім’ї з такого шлюбу не вийде. Тому ми підійдемо до цього кроку виважено. Адже доленосні рішення завжди вимагають часу на їх прийняття.

— Ви страждали через нещасне кохання чи зради?

— Страждав. Але я не хочу про це розповідати…

— Перша любов у вас була щасливою чи ні?

— Спочатку дуже щасливою. Заради неї я навіть пішов із дому, і ми почали жити разом. Вона мене багато в чому і виховала. Це були такі прекрасні стосунки, що досі, коли натрапляю на наші спільні фотографії, поринаю у спогади. Закінчилося все невеликою драмою, але так, мабуть, треба було. Якби цього не сталося тоді, у 18 років, то все було б не так, як зараз.

— Ви багато чого досягли у своїй професії для своїх років. Завдяки чому?

— Коли людина закохана в свій фах, то вона просто не може не досягти успіху. Я обожнюю те, що роблю. Навіть не стільки я, скільки моя команда лікарів та інших фахівців. Мене навчили ніколи не зациклюватися на моментах успіху та завжди думати про майбутнє, не озираючись назад. Є ті, хто збирає антикваріат, а є ті, хто обожнює все нове, як і я. Моє життя — це вектор. Продовжую вчитися, вдосконалюватися.

— До яких кар’єрних горизонтів прагнете тепер?

— О, їх багато. Мені хотілося б зробити так, щоб пластична хірургія в нашій країні вийшла на міжнародний рівень за якістю надання послуг. Причому ми вже все робимо не гірше, просто все одно люди чомусь летять у Лос-Анджелес. Ось моя глобальна місія в професійному покликанні.

— А яким бачите своє особисте життя років за 20?

— Я точно буду хірургом. Літатиму собі спокійненько на операції в різні точки світу. Виховуватиму дітей, повчатиму дружину, бурчатиму на садівника та рано лягатиму спати (посміхається).

— Які риси вашого характеру переважають?

— Упертість. Це вам головний режисер шоу підтвердить. У мене, як і у будь-якої людини, ціла палітра рис. Завжди цікавіше послухати думку когось збоку.

— Як пластичний хірург ви працюєте з багатьма знаменитостями зі світу шоу-бізнесу. Важко ладнати з ними?

— Якщо зірка — професіонал, то працювати з такою людиною одне задоволення. Ви просто забуваєте в якийсь момент, що перед вами «селебріті». А якщо це примхлива одноденка, то доводиться показати, хто в домі хазяїн. У мене це швидко. Я кажу, що тут я зірка, а тому закриваємо рот і робимо так, як кажу я (посміхається).

— А як ви взагалі сходитеся з людьми: легко чи тримаєте всіх на відстані?

— По-різному, залежить від енергії, яку людина надсилає. З кимось моментально вже базікаємо про тисячу дрібниць, а з кимось, навпаки, думаєш, що сказати, як пожартувати. Спілкуюся з величезною кількістю людей, тому зможу підтримати будь-яку бесіду. Проте життя навчило відразу казати деяким людям «ні». Так буває і з пацієнтами. Якщо розумію, що контакт не відбувається, то кажу: «Боюсь, у мене не вистачить кваліфікації вам допомогти».

Не пропустіть наступний випуск шоу «Холостяк» вже сьогодні, 5 квітня,  о 20:00 на каналі СТБ!

Спілкувалася Лариса РЯБЕНКО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: