Холостяк

Мирослава цілувалася з Андрієм Іскорнєвим більше ніж дві години

Мирослава – одна з небагатьох дівчат на проекті, кому вдалося провести чи не найбільше часу з жаданим Холостяком Андрієм Іскорнєвим. Їй заздрить кожна з учасниць. Адже під час однієї зі зйомок ролику, дівчина цілувалася з красенем Андрієм більше ніж дві години. Такого шансу спокусити головного героя більше не випадало нікому. 
Та дівчина не дозволила собі поринути з головою в обійми Андрія. Мирослава переконана, що спочатку парубок має покохати її, а потім і вона зможе відповісти йому взаємністю. Самостійна і недоступна учасниця шоу не з тих, хто буде бігати за чоловіками.
«Я не чекала, що це буде кохання з першого погляду. Розуміла, що Андрій – звичайна людина, яка стоїть перед великим вибором», – розмірковує Мирослава.
22-річна красуня з Чернівців переконана, що проект значно вплинув на розвиток її подальшого життя. Дівчина розповідає, що участь у шоу «Холостяк-3» – це яскрава сторінка її життя. Побачивши себе по телебаченню, Мирослава вирішила серйозно зайнятися собою. Каже, що в телевізійній кухні їй є ще чому повчитися.
«Я дуже вимоглива до себе і так само до інших. Це дуже корисний досвід подивитися на себе збоку.  Не все було так, як я очікувала. І коли побачила себе вже в екрані телевізора, то зрозуміла, що треба ще дуже багато працювати над собою», – запевнила учасниця.
Не пропустіть наступний випуск найромантичнішого проекту країни на СТБ вже наступної п’ятниці о 20.00!  
Юлія Жовнір

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: