Холостяк

Учасниці шоу не зареєстровані в соціальних мережах

Третій сезон найромантичнішого шоу країни – «Холостяк» успішно стартував 8 березня на каналі СТБ і вже встиг завоювати безліч шанувальників. Після виходу програми в ефір глядачі стали ще більше цікавитися життям головного героя проекту – Андрія Іскорнева. Але не менший ажіотаж виник і навколо дівчат-учасниць, які прийшли на реаліті, аби поборотися за свою любов.
Багатьох шанувальників шоу дуже хвилює, хто ж вони – претендентки на серце красеня-Холостяка? Тому люди намагаються знайти дівчат у різних соціальних мережах.
Канал СТБ поспішає проінформувати наших читачів і офіційно заявляє – учасниці третього сезону проекту «Холостяк» не зареєстровані ні в одній із соціальних мереж. Дівчата прийняли це рішення, аби уникнути витоку інформації про їх участь у шоу і зберегти інтригу фіналу. Всі аккаунту і сторінки під іменами учасниць шоу «Холостяк-3» є не справжніми (Фейкові) і не належать дівчатам.
Крім того, канал СТБ до певного часу не називав прізвища та рідні міста учасниць. Але сьогодні завіса таємниці прочиниться – і на нашому сайті вже можна прочитати більш детальну інформацію про дівчат.
Не пропустіть, у п’ятницю, 15 березня, о 20:00 – шоу, яке підкорило серця мільйонів. Дивіться «Холостяк-3» на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: