Холостяк

Яна Соломко вмовила піти на шоу «Холостяк» свою подругу

Яна Соломко, яка боролася до переможного кінця за серце Максима Чмерковського, в першому сезоні шоу «Холостяк», порадила подрузі Ганні теж спробувати свої сили в проекті. Мабуть, для Яни участь у програмі залишила настільки приємні спогади, що вона вмовила дівчину теж зважитися на такий крок.
Полтавчанці Ані 22 роки. Вона грає на гітарі і викладає цю майстерність студентам в ліцеї. Дівчина добра та чуйна по життю. Але чи вистачить у проекті її моральних якостей, аби підкорити бажаного чоловіка?
Аня зуміла залишити приємне перше враження про себе. Претендентка на троянду з рук Андрія Іскорнева зацікавила героя своєю красою, гарними манерами і … смачним солодким запахом своїх парфумів.
Учасниця шоу не приховувала захоплення після знайомства з пластичним хірургом, успішним Андрієм Іскорневим. Але чи вдасться дівчині завоювати відповідну увагу «Холостяка»?
Нижче ви можете подивитися відеовізитку Ані, а наступний випуск найромантичнішого шоу «Холостяк-3» – вже в найближчу п’ятницю, о 20:00, на телеканалі СТБ! Не пропустіть! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: