Холостяк

«На проекті так багато стерв», – Танюха «баба-вогонь»

8 березня на каналі СТБ стартував третій сезон шоу «Холостяк». Однією з найбільш колоритних героїнь проекту стала блондинка Тетяна. Ця дівчина зуміла неабияк здивувати всіх: і глядачів, і конкуренток, і навіть знімальну групу…
Відразу після першої зустрічі з Холостяком, учасниця заявила, що Андрій Іскорнев – це зовсім не той чоловік, якого вона очікувала побачити.

«Деякі вважають, що моя позиція була продумана, але це не так. Це було спонтанно. Я його побачила, і він мені не сподобався. А через те, що я дуже сильно нервувала і хвилювалася, не тільки толком його не розгледіла, але й навіть не запам’ятала з першого разу, як його звуть», – зізналася дівчина журналістам сайту СТБ.
Танюха називає себе «баба-вогонь», і з цим не посперечаєшся. Дівчина настільки запальна і емоційна, що готова майже кожної хвилини йти в бій. Під час проекту в неї було чимало сутичок з іншими учасницями.

«Я в шоці. На проекті так багато стерв. Я цих людей просто уникала … », – ділиться емоціями Таня.
Для сайту СТБ дівчина розповіла, чоловіки якого саме типу її приваблюють.
«Мій чоловік не обов’язково повинен бути блондином. В першу чергу, він повинен мене причарувати, він має бути внутрішньо наповнений. Просто так склалося, що я чомусь очікувала, що прийде саме блондин, а вийшов Андрій», – говорить Таня.
А в кохання з першого погляду віриш?
«У кохання з першого погляду не вірю, а з другого – так».
Чи вдасться Тані завоювати серце Андрія Іскорнева? .. Не пропустіть наступний випуск шоу «Холостяк» на каналі СТБ уже через тиждень в 20:00!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: