Холостяк

«Можу тільки поспівчувати, що вони не здатні жити на повну», – учасниця проекту Наташа

Епізод з цією дівчиною – один із найбільш несподіваних і пікантних в першому випуску шоу «Холостяк – 3», яке 8 березня стартувало на каналі СТБ. Наташа – екс-учасниця руху FEMEN, і не боїться робити імпульсивні вчинки.
Заради того, щоб привернути чиюсь увагу дівчина готова на все … навіть стрибнути в басейн в гарній вечірній сукні. Саме це вона і зробила, дозволивши Андрію Іскорневу в повній мірі оцінити свої «принади», які можна було добре розгледіти під мокрим вбранням. Не дивно, що її витівка змусила решту учасниць нервувати.

«Знаю, інші дівчатка критикували мене за те, що я стрибнула в басейн. Але, вважаю, це мені «плюс» – я не посоромилася, і у вечірній сукні, в макіяжі зробила такий вчинок. Але я не можу засуджувати дівчаток – це їхня думка. Можу їм тільки поспівчувати, що вони не здатні жити на повну», – розмірковує Наталія.
А раніше ви здійснювали божевільні вчинки заради чоловіків?

«Цей проект став першим у моєму житті, коли я борюся і що-небудь роблю заради чоловіка. Я волію бути тією, за яку борються, яку домагаються, а не навпаки. Але на проекті я зробила виняток», – говорить учасниця шоу.
Чи не боялися зіпсувати таке шикарне плаття, стрибнувши в басейн?
«Я не боялася зіпсувати сукню. Взагалі про це не думала. Але попередньо поцікавилася температурою води, можливістю в ній поплавати. Я свідомо розуміла, що роблю, і як це буде виглядати», – відверто каже дівчина.
Наташа – одна з тих учасниць, яка не залишила Холостяка байдужим. Подивимося, можливо, саме вона у підсумку зуміє розтопити серце бажаного чоловіка. Не пропустіть черговий випуск шоу «Холостяк» вже за тиждень, 15 березня, о 20.00. на каналі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: