Холостяк

«Андрій може зробити дівчатам боляче, щоб потім їм було добре», – Ксенія Бугримова

8 березня о 20:00 на каналі СТБ стартує третій сезон популярного романтичного реаліті-шоу. Чому третім Холостяком став саме Андрій Іскорнев? У яких ситуаціях головний герой пішов проти знімальної групи? Що не сподобалося в ньому деяким учасницям? Про це в інтерв’ю розповіла керівник проекту «Холостяк» Ксенія Бугримова.

Ксенія, в цьому році вперше вдалося зберегти інтригу – ніхто з учасниць не знав імені Холостяка до першої зустрічі. Як це вплинуло на їх поведінку і атмосферу, яка панувала під час першого побачення?
Ідея зберегти інтригу до останнього у нас була давно. Нам дуже хотілося створити рівні умови і для нього, і для самих учасниць. І ми вирішили зробити так, щоб дівчата не могли заздалегідь дізнатися нічого про героя – скільки у нього грошей або якими були його попередні стосунки. Нам хотілося, щоб у дівчат теж було абсолютно свіже враження, хотілося зберегти відчуття першого знайомства.
І вам це вдалося?
Безумовно. Реакції були дуже цікаві. Вперше на проекті деякі дівчата навіть зізналися, що їм не сподобався герой. І ви це побачите в ефірі.
Багато таких дівчат було? Чому їм не сподобався Андрій?
Ні, таких дівчат було не багато. Просто деякі учасниці занепокоїлися тим, що Андрій практично у всіх жінок викликає сексуальне бажання, а для супутника життя це не дуже добре. Вони не хотіли, аби їх чоловіка постійно розглядали як сексуальний об’єкт.
Яким було ваше перше враження про Андрія?
Андрій – дуже великий дипломат. З ним цікаво вести діалог. Під час спілкування з ним, ти все одно, що граєш в шахи. Продумуєш якісь ходи вперед, а він намагається їх розгадати. Але коли почалися ці ігри розуму, то я не відчула, що можу до кінця йому довіряти. Тим більше, він постійно намагався всіляко піти від моїх запитань. Я не витримала цього і жорстко йому відповіла: «Я вам не вірю». Андрій був украй здивований такій заяві. Але відразу помінявся і почав потихеньку відкриватися, ділитися особистими переживаннями, які у нього були в минулому. Ми змогли нормально поговорити, і знайшли спільну мову. Насправді, Андрій – дуже закрита людина.
Що стало визначальною обставиною, чому саме Іскорнев повинен стати третім Холостяком?
Хотілося, щоб наш Холостяк займався серйозною діяльністю, але при цьому був людиною світу – сучасною і, в той же час, інтелектуально розвиненою. Хотілося, щоб цей чоловік, потрапляючи в будь-які умови, міг однаково добре почуватися, тобто, щоб він був абсолютно адаптованим до навколишнього середовища. Андрій став такою людиною. Він з тієї категорії людей, які втративши все, зможуть знайти рішення і почати все наново. У нього настільки налаштована база інтелекту, мислення, що він, за будь-яких обставин, доведе будь-яке діло до кінця. Це людина, з якою є і про що поговорити, і про що помовчати.
Як відомо, Максим Чмерковський не дуже любив екстрим, Френсіс Метью навпаки до цього прагнув. А як йшла справа з Андрієм Іскорневим?
Андрій, по своїй суті – людина-запальничка. Не можу сказати, що він сильно любить екстрим, але йому було цікаво практично все. Навіть якщо йому було страшно щось робити, він все одно хотів це спробувати.
А були такі моменти під час зйомок проекту?
Якщо ви питаєте про стрибки з парашутом, немає, їх у цьому сезоні не буде (сміється). Але було дуже екстремальне побачення. Не буду поки розкривати секрет, але думаю, сама б на таке не погодилася.
Якими трьома словами ви б описали характер Андрія?
Справедливий. Той, що приймає будь-яку критику. Він цинічний як лікар, може дівчатам зробити боляче, але для того, щоб потім їм було добре. Тому, у цій ситуації це позитивна якість.
У звичайному житті нам дуже не вистачає джентльменів. Андрій є таким?
Так, іноді він навіть йшов проти знімальної групи, підтримуючи ініціативу учасниці. Поруч з будь-якою дівчиною він виступає в ролі захисника. Йому дуже всі довіряють, адже він людина, яка завжди прийде на допомогу.
Він встиг потоваришувати зі знімальною групою?
Звичайно. На проекті його обожнюють всі – від водіїв до звукорежисерів і освітлювачів. Після закінчення зйомок, всі приходили, обіймали його і говорили, що з усіх холостяків – він найулюбленіший. Наразі, навіть не уявляю когось замість Андрія на нашому проекті. Думаю, це буде один з найцікавіших сезонів.
Завтра на сайті tochka.net відбудеться онлайн-конференція з Ксенією Бугримової. Свої запитання Ксенії ви можете поставити ТУТ.
Нагадуємо, що в цьому сезоні ви побачите, як 28-річний пластичний хірург Андрій Іскорнев буде обирати свою супутницю життя з 25 претенденток на його серце. Прем’єра проекту «Холостяк-3» відбудеться 8 березня, в п’ятницю, о 20:00. Не пропустіть!
Юлія Жовнір

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: