Холостяк

Костя Евтушенко рассказал, почему Аля и Аня покинули проект

Самый яркий и запоминающийся выпуск четвертого сезона романтического телепроекта «Холостяк» не оставил равнодушным никого. Именно в эпизодах из прекрасного Львова девушки вместе с Холостяком едва ли не впервые полностью раскрылись. В этом выпуске было все: радость и гнев, истерики и разочарования, ревность и непонимание, слезы и звонкий смех. Холостяк Константин Евтушенко эксклюзивно для читателей сайта поделился своими впечатлениями от свиданий в родном городе и рассказал, кто из девочек его очень разочаровал, а кто, наоборот, раскрылся по-новому.  

Video: Костя Евтушенко рассказал, почему Аля и Аня покинули проект

Костя Евтушенко рассказал, почему Аля и Аня покинули проект

Свидание с Аней и Алей  

Побачення з Алею та Анею пройшло на Укрпошті. Ця частина епізоду, взагалі, заздалегідь була мною ретельно продумана, аби розділити відчуття дому. Оскільки дівчата дуже багато часу не бачили рідних, то моя ідея полягала в тому, аби трішки наблизити дівчат до їхніх близьких людей. З самого початку я очікував на якусь шалену емоційність. Я хотів, щоб дівчата могли поспілкуватись з батьками, відчути те, що про них думають, що за ними сумують.  І я абсолютно не очікував на таку реакцію Алі. Вона ще на початку проекту показала себе з дуже гарної сторони, але  з кожним тижнем це перше враження затьмарювалося. Я не розумію з чим це було пов’язано, можливо, вона втомлювалася і накопичена втома далася в знаки. Можливо, сумувала за сином і хотіла повернутися додому, а можливо вона просто не така, якою є насправді.

Для мене це була трішки дивна реакція. Історія, коли найближча подружка передала Алі цигарки спантеличила її. У неї просто почалася неймовірна істерика, вона була готова залишити побачення прямо в цей момент. Тобто тоді Аля повернуляся іншим боком, який мені не дуже сподобався.

З Анею та Алею

С Аней и Алей

Щодо Ані, то я не зрозумів до кінця її реакції на поведінку Алі. Аня сказала мені якісь дивні речі, мовляв нам напевно не по дорозі і ми очевидно не підходимо один одному. Після цього я зрозумів, що вони мало не вдвох хочуть покинути проект. Тож, так і відбулося. Я не дав троянди жодній з них. І дві учасниці залишили шоу саме після цього рокового побачення, яке для мене було, напевно, найбільш незрозумілим протягом усього проекту. Для себе я розібрався у цій ситуації і не шкодую про свій вибір.

Аня

Аня

Свидание с Настей в пекарне «Львовские пляцки»

Це побачення пройшло просто класно. У всіх попередніх епізодах розказувалося про те, що я вмію робити, але Львів мені надав психологічної  впевненості для того, щоб я розказав, що я не вмію робити. А я не вмію готувати, випікати, і взагалі нічого, що пов’язане з дизайном. Тому я вирішив вивести себе з зони комфорту і спробувати випікати пляцки.

З Настею це було дуже весело, як виявилося протягом побачення, вона теж не вміла випікати. Але вона себе так подала, що кожний її мінус можна було зробити плюсами. Особливо, коли ці мінуси виправляє чоловік. Ми зробили багато помилок,  тісто не вийшло, але тим не менш ми збудували будинок, прикрасили його, і  найголовніше, що ми все ж були у пекарні «Львівські пляцки», а я дуже люблю це місце.

В пекарне с Нестей

В пекарне с Нестей

Свидание с Анаит

Чому я попросив Анаїт поїхати в Буковель, тому що вона колись казала, що не боїться ніякого екстриму зі мною. А найбільший екстрим, що був у Львові на той час – це сноубординг . Мені було цікаво подивитися, як Анаїт готова до чогось нового. Ми поїхали у Буковель. Івсе б мало бути класно, і я переконаний, що вона навчилася кататися за один день, але звідкись з’явилася Галя. І вона поставила, по суті, більше питань ніж відповідей для Анаїт. Я не хочу описувати цю ситуацію, але можу сказати, що  ми вирішили її. Але саме побачення було дуже-дуже класним.

Участницы шоу

Участницы шоу

Место, которое не сравнится ни с чем

У нас ще було четверте побачення, там де я розказував про свій будинок, свою гімназію і про себе справжнього. Напевно, саме ця зустріч  запам’яталася мені найбільше. Попередніі три побачення — це те, що для мене звично, і те, що я можу завжди відчути, а вдома я не був дуже довгий час. Вдома ти все відчуваєш зовсім по-іншому. Саме той будинок, ті викладачі, ті діти, які нас обступили з усіх боків, це, напевно, те, що мені найбільше запам’яталося у Львові, і це те, заради чого потрібно дивитися епізод.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Читайте также

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: