Холостяк

«Якщо трава пробивається крізь асфальт, любов може чекати нас де завгодно», — Анюта Козирь

Переможниця  проекту «Холостяк» Анна Козирь із Полтави у фіналі шоу отримала обручку від пластичного хірурга з Москви Андрія Іскорнєва. Проте парі не судилося бути разом. На заваді стосункам стали непередбачувані обставини та почуття холостяка до інших учасниць. Про свою участь у шоу Анна розповіла в ексклюзивному інтерв’ю.
Аню, Ви на проекті говорили, що участь у «Холостяку» була авантюрою. Що стало вирішальним фактором для того, щоб піти на кастинги?
Я подумала, чим чорт не жартує. Мені легко вдалося пройти всі кастинги, волосся на собі я не рвала, щоб потрапити на проект. Якщо в житті дається такий шанс, не потрібно його так просто марнувати. Мені подобаються слова співачки Шер: «Якщо трава пробивається крізь асфальт, любов може чекати нас де завгодно». Я в це вірю. Не стала б ні в що вплутуватися, не ставлячись до цього серйозно. Усе, що я роблю, роблю всім серцем.
Як відреагували Ваші батьки, друзі на новину про участь?
Про це рішення ніхто не знав, окрім моїх батьків і близьких подруг. Мама одразу була не в захваті, але потім сказала, роби, як ти хочеш. Звичайно, мене сім’я підтримала, як і в будь-яких інших обставинах. Вони знають, що поганого я не робитиму.
Ваша подруга, Яна Соломко, яка вже брала участь у такому проекті, давала якісь поради?
У мене своя голова на плечах. Я дивилася перший сезон, хвилювалася за Яну і прекрасно розуміла всю ситуацію. Які тут можуть поради, я сама за себе відповідаю.
За умовами шоу «Холостяк», Ви до останньої миті не знали, за якого чоловіка будете боротися. Які емоції у Вас викликав Андрій Іскорнєв, коли вперше побачили на вечірці знайомств?
Перше враження було лише позитивне. Я відразу зрозуміла, що Андрій привітний, відкритий до спілкування, із почуттям гумору.
Якби під час першого знайомства Андрій не виправдав Ваших очікувань, Ви бодразу залишили проект?
Я б продовжила участь, щоб краще людину пізнати. Пізніше мала сумніви, були «гойдалки» в сприйнятті Андрія. Дещо мені не подобалося в ньому, у чомусь я сумнівалася. Але якщо здатися при найменших негараздах, неможливо було б переконатися, моя це людина чи ні. Не хочу ні про що шкодувати у своєму житті.
На якому побаченні Ви вперше відчули, що у Вас до холостяка з’являються почуття?
У Франції ми вперше нормально одне з одним поспілкувалися. Раніше були тільки групові побачення або хвилинні зустрічі тет-а-тет, де неможливо було зрозуміти людину і розслабитися, спілкуючись із нею. На побаченні у Франції ми присвятили одне одному кілька годин, весело провели час, насміялися від душі, немов старі друзі (Побачення Ані та Андрія являло собою похід у кінотеатр – прим. авт.). Мені було комфортно з Андрієм, і ця зустріч стала першою сходинкою наших із ним стосунків.
Довідка «Кола». 23-річна Аня Козир мешкає в Києві, закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. За освітою вона гітаристка, магістр музичного мистецтва. Дівчина бере участь у різних концертах в якості гітаристки, а також працює викладачем за класом гітари в ліцеї.
Ідеал чоловіка: Анна цінує в чоловіках добре серце, тонке почуття гумору, вміння цінувати прекрасне, але головним критерієм для неї є чесність. Її ідеальний чоловік – Бен Аффлек. Для Ані почуття до Андрія Іскорнєва було першим коханням.
Таємне весілля
Особливим для Вас із Андрієм стало побачення в Домініканській Республіці. Розкажіть, будь ласка, про таємне весілля з холостяком, про яке стало відомо після закінчення шоу. Можливо, це був знак долі?
Побачення в Домінікані було розкішне за емоціями. Коли нас вже повинні були розлучити, несподівано трапилася якась феєрія. Коли з’явилися поліцейські і вимагали дозвіл на зйомки шоу, режисерська група сказала, що ми знімаємо весілля. Це дійсно було спонтанно, здавалося, що всі жартують. Ми з Андрієм зображали молодят: нам дали якісь каблучки, ми пили ром, нас підкидали у повітря. Хоча грати це було нескладно, ми самі в усе повірили.
«Під час спілкування перед камерами поступово ми припинили помічати присутність камер. Але в якісь особливі моменти, наприклад, поцілунків, камери трохи мене стримували і бентежили, не могла повністю розслабитися».
Знайомство Андрія з Вашими батьками відбувалося в Полтаві. У пост-шоу «Холостяка» ведуча Анфіса Чехова назвала наше місто селом. Вам не було соромно везти уродженця Москви в рідне місто?
Справді, Андрій – столичний житель, він і в селі ніколи не був. Але я дуже пишаюся своєю родиною, місцем, де я народилася. Своє походження не буду ніколи приховувати і прикрашати, соромитися мені нічого. Усім би мати таку сім’ю, як у мене. Тим паче, знайомство відбулося досить гладко, тепло, гостинно, душевно.
Ви хвилювалися перед знайомством із мамою Андрія?
Хвилювання було, але на будь-яке запитання родичів Андрія я була готова відповісти. Хотілося навіть більше поговорити з мамою і тіткою Андрія, та час побачення обмежений. І на Андрія я іншими очима подивилася, побачивши його в колі сім’ї.
Фінал проекту став несподіваним. Андрій обрав Вас і подарував обручку з сапфіром і діамантами, при цьому зізнавшись про інтимні зв’язки з іншою фіналісткою ЯноюСтанішевською. Чому Ви не відмовилися від обручки тієї миті?
На той момент я розуміла суть того, що відбувається, тільки зі свого боку, об’єктивно я не бачила всю ситуацію. Не знала, як відбувається спілкування Андрія з Яною. Але не була готова до такого повороту подій і сказати: «Пішов геть». У мене дійсно були почуття і щирі наміри до Андрія. Я розуміла, що «ні» ще встигну сказати, але краще розібратися спокійно у всьому, подумати. Хоча коли взяла від нього обручку, був такий стан, що не хотілося нікого бачити. Хотілося побути наодинці і все зважити.

Хто став ініціатором розриву? Ви, розчарувавшись у вчинках Андрія?
 Ні я, ні він не стали продовжувати розвивати наші стосунки. Ми жодного разу не бачилися після проекту: зідзвонювалися, листувалися, але на дружній ноті. Розчарування було, але навіть не в Андрієві. Швидше, через те, що не все так склалося, як я собі уявляла і хотіла. Багато було неприємних моментів, але моя сторінка перегорнута, і я починаю історію з чистого аркуша.
Вас здивувала новина про те, що Андрій зараз зустрічається з Іриною Скориковою?
Це було приголомшливе рішення, воно всіх шокувало. Але коментувати це немає бажання.
Як Вам вдавалося зберігати спокій протягом усього проекту, не сваритися з іншими учасницями?
Це моя життєва позиція, досвід. Я чітко розумію для себе, що основне для мене, а що другорядне. На що варто витрачати свої нерви, а на що не звертати уваги. Головне – зберігати в собі душевний спокій і рівновагу, впевненість господаря ситуації. Мені це допомагало і надавало сили йти до своєї мрії.
Яким чином Ви відновлювали душевний спокій після шоу?
Спочатку було таке відчуття, ніби ти з Місяця спустився і починаєш жити заново. Я до кінця не могла зрозуміти, що відбувається: Андрій мені не говорив чітко про свої наміри, почуття. Боявся і мене відпустити, і з Яною хотів вирішити всі питання. Момент незнання був найскладнішим. Я розуміла, що не заслуговую такого ставлення. Не таке щастя хотіла, і не все так казково, як я собі уявляла.
Довідка
На кастингу шоу «Холостяк-3» каналу «СТБ» із 6 тисяч дівчат з усієї країни обрали 25 учасниць. Боролися вони за серце Андрія Іскорнєва, 28-річного власника клініки пластичної хірургії в Москві. Побачення знімали в різних куточках світу, і щотижня на церемонії троянд одна з учасниць залишала проект за вибором Андрія.
Життя після шоу
Як зараз розвивається Ваша сценічна кар’єра?
Насамперед я музикант, гітарист. Планую далі розвиватися в цьому напрямку. Можливо, свої композиції зумію записати, презентувати, донести до слухача. Поки я дилетант у цьому, але народжується потихеньку власна музика. Додатково викладаю в ліцеї гру на гітарі.
Чи відчуваєте постійну увагу людей до себе після участі в «Холостяку»? Легко до цього звикнути?
Так, часто люди впізнають, підходять, пишуть повідомлення або надсилають побажання. Зазвичай це шалено приємні слова, від яких у мене сльози іноді навертаються, речі такі пишуть, які я вперше чую на свою адресу. Я вдячна всім, це додає мені більше сили і впевненості, збагачує мене.
Який висновок Ви зробили після участі в проекті?
Я точно знаю, що ніколи не буду біля себе когось утримувати. Ні друзів, ні чоловіка. Ніяк не можна за це боротися. Божевільних вчинків незрозуміло заради чого я в своєму житті не робила.
Змінилося Ваше особисте життя зараз? Відчуваєте до себе підвищену увагу чоловіків?
Я ніколи не страждала через брак уваги. Вона є, але я поки що не готова озиратися на всі боки. Від попередніх стосунків на проекті я ще не оговталася.
Мова оригіналу

Анюта Козырь о целомудрии. Смотрите наше видео ниже:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Читайте также

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: