Скрольте вниз
Холостяк Терен

Цієї осені любові — бути!

Холостяк повертається на СТБ.

Він — справжній герой нашого часу. В його серці — безмежна любов до України та життя. Любов, з якою він може все.

Олександр «Терен» Будько.
Військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги «Історія впертого чоловіка», учасник національної збірної Invictus Games.

Заповнити анкету
Олександр Терен:

Я точно знаю,
що з любов'ю в серці
можна подолати все.

Про Холостяка

Олександру 28 років. І його ім’я добре знають не тільки в Україні, а й у світі.

24 лютого 2022 року він пішов добровольцем захищати країну. А за півроку став командиром взводу 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ» з позивним «Терен». Важке поранення, втрата обох кінцівок, протезування і складна реабілітація не зупинили Терена на шляху до своїх мрій.

Активний спосіб життя, подолання внутрішніх та зовнішніх барʼєрів, розвиток інклюзії в Україні та допомога в соціалізації ветеранів по поверненню з фронту – одні з цілей діяльності Терена. Призер міжнародних змагань «Ігри Нескорених». Співавтор та ведучий YouTube-проєкту «Відвал ніг, або All інклюзив». Автор лінійки лімітованих прикрас «Цвіт Терену» та співавтор дроп футболок «Залізні люди». Він танцював з балетом на сцені в Каліфорнії. Йому аплодували Канни. Про нього зняли фільм «Перший ряд» (Front Row), продюсеркою якого виступила американська зірка Сара Джесіка Паркер.

І це — тільки початок!

Холостяк Терен Холостяк Терен
Холостяк Терен

Я не шукаю ідеал. Я шукаю ту, чиїм внутрішнім світом буду захоплюватись. Мене цікавлять розумні прогресивні дівчата, з якими можна легко спілкуватися на будь-які теми. Які щиро реагують на жарти, тому що я багато жартую й інколи досить нетипово. Мені дуже відгукується, коли дівчина прагне змін в собі та в суспільстві. І мені важливо, щоб вона була україномовна, підтримувала всі ідеї єдиної, соборної, міцної України без ніяких сумнівів. Щоб це була людина з високою повагою до ветеранів, якій не байдужі теми безбар'єрності та інклюзивності простору.

Холостяк для мене — це велика можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які змінюють нас на краще. І, врешті-решт, зустріти свою людину, з якою хочеться створити сім'ю. На власному досвіді знаю, що дива можна чекати звідусіль, і вірю, що на телепроєкті можна знайти кохання.

Про сезон

Цієї осені разом із Холостяком ми не тільки поринемо у нову історію кохання, а й сформуємо національну культуру, дружню до ветеранів та ветеранок.

“Холостяк — це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого жінки готові назвати ідеальним для себе. Той, хто відстоює справжні цінності: свій дім, свою родину, свою країну та мільйони незнайомих, але своїх людей”.

Людмила Семчук, генеральна директорка телеканалу СТБ:

Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок — це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці.

Холостяк Терен
Холостяк Терен

«Наша команда познайомилася з Олександром ще минулого літа під час зйомки інтерв’ю для проєкту СТБ «Нескорені». Побачивши реакцію дівчат на Сашка, зрозуміли — ось наш кандидат на нового Холостяка. Сьогодні день, до якого ми готувалися кілька останніх місяців і ми щасливі, що, нарешті, можемо поділитися з усіма. Ті обговорення у суспільстві, які ми бачимо зараз, лише підтверджують торік —наші серця все відчули правильно».

Лідія Паньків, маркетинг-директорка телеканалу СТБ

Спочатку на знімальний майданчик зайшла його харизма, а потім уже і сам Сашко. Його впевненість і неймовірне почуття гумору закохують з першого погляду.

Вперше за всі сезони проєкту, ми одночасно оголошуємо ім’я Холостяка і запрошуємо у проєкт дівчат, які хочуть побудувати стосунки з Тереном.

Цієї осені коханню — бути!

Заповнити анкету