Холостячка
Дмитро Адамов

Вік: 28 років

Місто: Бангкок (столиця Таїланду)

Сім’я: Народився і виріс у Маріуполі, в середньостатистичній сім’ї. 

Робота: В Україні працював у великій будівельній компанії. Здобув третю вищу освіту і планував стати судовим експертом із будівництва. Але, начитавшись книжок про self-motivation, кинув престижну роботу і пішов фотографом у фотостудію на зарплату 3500. Через рік став директором цієї фотостудії. Після розставання з дівчиною поїхав заліковувати душевні рани в Бангкок. Там випадково став викладачем англійської в державній школі.Також почав підробляти моделлю, а у вихідні цілеспрямовано займатися фотографією.

Стосунки: 4 роки тому закінчилися серйозні стосунки, які тривали півтора року спільного життя. Дівчина не виявляла турботи й інтересу до Дмитра. А останньою краплею стало те, що кохана не поцікавилась, як він почувається, коли зліг з температурою. Розставання Діма важко переживав, тому вирушив у ретрит до тайських монахів, три тижні заліковував рану молитвами і медитаціями в храмі.

Захоплення: Читання (в Києві організував клуб One week — one book). 16 років займався танцями. ЗСЖ — зал, йога та ін. Не вживає алкоголю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: