Холостячка
Артем Шепель

Вік: 29 років

Місто: Запоріжжя

Сім’я: Мама — медик, тато все життя в боксі. Коли Артему було 3 роки, батько вчив його шпагату, змушував віджиматися і присідати. Тоді ж він самостійно підіймався на невисокі гори на Хортиці.

Зараз у нього теплі стосунки з мамою і татом. Вважає, що сім’я — святе.

Робота: Професійний спортсмен. Батьки відвели Артема на секцію по тхеквондо у 5 років. Відтоді не пропускав жодного тренування. Майстер спорту, багаторазовий світовий чемпіон. Крім тхеквондо освоїв й інші бойові мистецтва: муай-тай, джиу-джитсу, боротьбу. Дворазовий чемпіон світу з ММА (змішані єдиноборства). Тісно спілкується з командою професійного бійця UFC Конора Мак-Грегора.

Завдяки ідеальній бійцівській техніці неодноразово знімався в рекламах і кліпах.

Зараз сам уже не виступає, працює тренером для професійних спортсменів.

Стосунки: Найсерйозніші стосунки тривали 5 років. Про цю дівчину досі згадує з усмішкою. Каже, що вона як ніхто інший його розуміла і завжди підтримувала. Розійшлися з його ініціативи. Артем каже, що не вміє тримати язика за зубами. Він дуже різкий, і коли йому щось не подобається або не підходить, завжди каже це в обличчя.

Закохуючись, втрачає голову.

Захоплення: Поїздки на велосипеді по 100+ км, марафони, спаринги.

Після важкого дня не проти зайти в бар випити віскі. Вважає, що в помірних дозах алкоголь не тільки допомагає розслабитися, але й добре впливає на здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: