Холостячка
Андрій Шатирко

Вік: 28 років

Місто: Київ

Сім’я: Андрій ріс у сім’ї військових, де була серйозна дисципліна. Йому не можна було довго гуляти з друзями і експериментувати із зовнішністю. Можливо, тому тепер він відпустив довгі кучері, які недавно висвітлив. Згадує, що в родини ніколи не вистачало грошей на те, чого йому хотілося. Це стало поштовхом, щоб у майбутньому добре заробляти. Зараз їздить на Porsche 911 — дитяча мрія, яку втілив у життя.

Робота: Підприємець. Просуває людей і їхню творчість в Instagram, TikTok та інших соцмережах. Також пов’язаний з телеканалом 1+1, кілька років працює ведучим бекстейджу в проєктах «Танці з зірками» та «Голос країни».

Стосунки: Серйозними називає ті стосунки, які тривають довше 9 місяців. Коли закохується, Андрію зносить дах. У його житті було двоє серйозних стосунків. Обидва рази робив дівчатами пропозицію.

Захоплення: Андрій ― блогер і активно просуває себе. В Instagram — більше 600 тис. підписників. Та головне захоплення — музика. Записав 14 пісень. Деякі досить популярні в Itunes. Є професійно зняті кліпи на YouTube, які також збирають чимало переглядів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: