Хата на тата

Про проект

Тебе втомив побут? А чоловік не допомагає і не цінує твою працю? Він не приділяє належної уваги дітям і воліє весь час проводити не з тобою, а з телевізором або комп’ютером? Спеціально для таких сімей телеканал СТБ створив унікальний проект «Хата на тата», який стартував в ефірі в квітні 2012 року і вже має армію прихильниць – мам, які мріють хоч трохи відпочити.

Кожна програма – це історія однієї сім’ї, де є батько, мама і діти. У цьому проекті не буде акторів, фальші й обману. Все справжнє: герої, почуття, емоції. За умовами проекту змучена багаторічним виконанням домашніх обов’язків мама їде у відпустку на тиждень і робить те, про що завжди мріяла, або те, на що не вистачало часу. Наприклад, стрибає з парашутом, або пірнає з аквалангом, або насолоджується спа-процедурами і розслабляючим масажем – словом, робить все, що їй заманеться. Тим часом батько залишається вдома з дітьми, виконує всі батьківські та домашні обов’язки, а також певні завдання дружини. Татусь повинен довести, що може облаштувати побут, стати іншим і справжнім батьком для дітей. А головне – тато повинен змінитися і зрозуміти, як міцно він любить свою дружину і недооцінює її працю. Героя чекають серйозні випробування. Він отримає обов’язкові завдання, і якщо виконає всі, то отримає 30 тисяч гривень. Не виконає хоча б одного – програє все. Також тато може попросити допомоги у експерта, натиснувши червону кнопку. Завдання буде виконано, але сума виграшу зменшиться на п’ять тисяч гривень.

Телеглядачі стають свідками переживань тат під час подолання різних випробувань і складностей. Вони побачать, як кумедно тата справляються з купою жіночої роботи, обов’язковими завданнями і власними дітьми, а також як зворушливо долають себе, намагаючись з усім впоратися. Романтично-комедійне настрій шоу не тільки додає масу позитивних емоцій, а й приносить чималу соціальну користь.

За десять сезонів проект «Хата на тата» змінив життя безлічі сімей, які взяли у ньому участь. Чоловіки стали розуміти, яка важка праця лежить на плечах у їхніх дружин, і навіть всіляко допомагають. Багато сімей не тільки змінили свій устрій, налагодили стосунки, але й завдяки виграшу змогли втілити якусь свою мрію.

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99

Телефон горячей линии: +380638336046

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: