Євробачення 2022

JULINOZA

JULINOZA – проект, що відкриває світ нової музики, в якій відчутна кінематографічність, дихання альтернативних течій джазу, тріп-хопу, електроніки. В музичні композиції вплітається поезія українською, англійською, російською та французькою мовами.  Створений 2014 року в Одесі композитором і вокалісткою Юлією Запорожець колектив JULINOZA відрізняється новаторським звучанням, фантазійними музичними образами і концептуальністю.  

Читайте также: Хто з артистів боротиметься за право представити Україну на «Євробаченні-2018»

Широку популярність гурт JULINOZA знайшов після участі Юлії Запорожець у телепроекті «Голос країни»-2017, де своєю самобутністю і унікальною виконавською манерою підкорила серця не лише тренерів, а й глядачів усього світу.  

Юля з сім’ї музикантів. Вона займається музикою з трьох років. Навчалася в музичній спецшколі Столярського. Була лауреатом понад 30 міжнародних конкурсів. Закінчила ОНМА ім. Нежданової, одночасно навчаючись на двох факультетах: фортепіано і композиція.

Сьогодні JULINOZA – це дует вокалістки і композитора, автора текстів та аранжувань Юлії Запорожець та одного з найнеординарніших барабанщиків України Ігоря Чеботарьова. Досить часто JULINOZA взаємодіє з різними музикантами, танцюристами і медіа-артистами, розробляючи нові грані проекту.  

У 2016 році на німецькому лейблі «Stereoflex» вийшов дебютний альбом JULINOZA «THE CONDUCTOR OF IMAGINATION», який отримав визнання у критиків і ротації не тільки в Україні, а й за кордоном. В альбом увійшли також деякі саундтреки, написані Юлією Запорожець до фільмів і мюзиклів.  

2017 рік ознаменувався виходом EP «RIFF/Так далек мій шлях». Цей міні-альбом познайомив слухачів із абсолютно новим, більш експериментальним, електронним звучанням гурту. У композиціях з’явилися нові фантасмагоричні образи.  

За 3 роки свого існування проект JULINOZA брав участь у багатьох фестивалях, серед яких: Odessa International Film Festival, International Jazz Day, Mute Nights Festival, Odessa Jazz Fest, Koktebel Jazz Fest, Artmisto, EcoFestUkraine, PianoFestOdessa, AlfaJazz Fest, Indiefields UA, Face of  Art, UlichnayaEda IstokStage, AtlasWeekend.

У 2017 році JULINOZA стала переможцем конкурсу Indiefields UA і виграла в найбільшому фестивалі сучасної музики AtlasWeekend.  

JULINOZA займається створенням музики для кіно, мюзиклів, мультфільмів та експериментує з новими полістилістичними ідеями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: