Євробачення 2022

ANNA MARIA

Таке враження, що гурт ANNA MARIA був народжений саме для сцени.

Дивитись онлайн трансляцію Євробачення 2019 – перший півфінал від 14.05.2019

Більше на тему: Фіналісти відбору на Євробачення 2020 в Україні

Вже у пологовому будинку сестер-близнючок жартома назвали співачками, такими голосистими вони були. Займатися музикою в дитинстві дівчат ніхто не примушував, адже музика була улюбленим заняттям всієї родини. Крім співу, дівчата вчилися грати на фортепіано, гітарі та барабанах.

На сцену Марія і Анна вперше вийшли в 6 років. Це був конкурс близнюків у їхньому рідному місті Сімферополі, де вони зайняли перше місце. Так, вже з раннього віку ANNA MARIA почали давати концерти у багатьох країнах світу, виконуючи пісні  20 мовами, і навіть стали чемпіонами України з хіп-хопу.

Згодом сестри отримали дві вищі освіти: юридичну і, звичайно, музичну. Перед широкою публікою ANNA MARIA з’явилися у популярному телепроекті «Шанс», у якому сестри знову перемогли. Здобувши популярність серед глядачів, гурт вирушив у великий концертний тур Україною.

Потім було безліч живих концертів, нових телешоу і кліпів, експериментів з відомими музикантами. Дівчата росли і почали самі створювати музику. У 2015 році ANNA MARIA випустили свій перший альбом «Різні», куди увійшли пісні власного авторства.

Пісня «MY ROAD» була створена саме для Євробачення.

«Взагалі пісні ми пишемо окремо, а «MY ROAD» ми створили разом. Коли з’явилась музика, ми стали думати, що вона нам нагадує. І зрозуміли, що ця мелодія нагадує кроки і постійний рух.

Життя – це дорога, і в кожного свій шлях. Ми вдячні подіям, людям, невдачам і перемогам. Ця пісня для тих, хто у пошуку, хто помилявся, але знає, що таке почати з чистого аркуша, хто продовжує йти далі попри все. Ця пісня дає сили нам, коли ми її співаємо. А більше того – вона дає нам можливість знову повірити в себе. Дорога і є наш дім.»

І нехай шанувальники творчості ANNA MARIA постійно намагаються знайти в дівчатах відмінності, але ANNA MARIA – це одне ціле.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: