Євробачення 2022
Костянтин Меладзе

Костянтин Меладзе – український композитор і музичний продюсер, рідний брат співака Валерія Меладзе.

У 2016 році телеканали СТБ та UΛ:Перший запросили Костянтина Меладзе в якості музичного продюсера і члена журі для проведення Національного відбору учасника від України на пісенний конкурс «Євробачення», який відбудеться у травні у Стокгольмі.

«По-перше, мені це цікаво з точки зору розуміння, в якому стані зараз знаходиться наш шоу-бізнес, у якій формі наші артисти, які в них настрої в цей непростий час, – говорить Костянтин Меладзе. – Я хочу посприяти тому, щоб ці настрої покращилися. Хочеться, щоб у Національному відборі були представлені кращі артисти різних жанрів, форматів і напрямків. А решта – вирішувати, насамперед, глядачам. Ну а по-друге, і це найголовніше, я хочу, щоб представник нашої країни гідно виступив на «Євробаченні» після річної перерви. Я впевнений — нам є, що показати».

«Костянтин – найбільш авторитетний музичний продюсер СНД-простору, геніальний композитор і автор, кожна його пісня – це подія, він прекрасно розуміє, яка пісня затребувана на конкурсі», – зазначає Наталія Франчук, керівник проекту «Національний відбір «Євробачення-2016».

Під час прямих ефірів відбору Костянтин очолить журі, в яке, крім нього, увійшли Руслана та Андрій Данилко. «Я вважаю вибір суддівської команди не просто правильним, а єдино правильним, – каже Меладзе. – За 12 років участі України в конкурсі «Євробачення» Руслана і Андрій найбільш успішно виступили (Руслана з піснею «Wild Dances» виграла конкурс у 2004 році, а Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки та з піснею «Dancing Lasha Tumbai» посів друге місце у 2007 році). Крім того, вони не просто цікаві музиканти, вони – високі професіонали, які представляють два різних жанри, що теж дуже важливо при оцінюванні учасників Національного відбору».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: