Евровидение 2022

Переможець Євробачення 2017: особисте життя та фото

Переможець Євробачення 2017 27-річний Сальвадор Собрал народився 28 грудня 1989 року у Лісабоні. Як повідомляється у пресі, Сальвадора – нащадок дворянської родини да Сілва. Коріння португальських аристократів починаються з середини XVII століття!

Читайте також: дивитися кращі відео переможця Євробачення 2017 Сальвадора Собрала

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-1

Співати й брати участь у музичних конкурсах хлопець почав з раннього віку, а у 20 років став фіналістом португальської версії шоу талантів «Pop Idol».

Сальвадор вивчав психологію, однак відмовився від науки на користь творчості. Португальський співак переїхав на Майорку, де співав у барах. А вже у 2014 році отримав диплом про закінчення музичної школи у Барселоні.

Читайте також: Стартує Національний відбір на Євробачення 2018 у Україні

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-7

Переможець Євробачення 2017 – учасник групи «Noko Woi». Хлопці виконують музику у стилі інді-поп, а у минулому році випустили перший альбом. Участь у колективі, не завадила Сальвадору розвивати сольну кар’єру і пізніше, у цьому ж році, хлопець створив сольний альбом «Excuse Me».

У 2017 році переміг у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2017. Завдяки Сальвадору Согбралу Португалія вперше за час участі у Євробаченні зайняла призове місце й стала країною-господаркою Євробачення 2018.

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-2

Участь у Євробаченні 2017 далася Собралу не легко. Через серйозну хворобу серця, яка змусила хлопця відпочити перед виступом у півфіналі, репетицію на сцені провела сестра Луїза, яка, до того ж, – автор пісні «Amar pelos dois». «Я дуже вдячний сестрі, що весь цей час була зі мною. Частина змін, які я приношу у музику своєю творчістю, її заслуга», – сказав Сальвадор. А на питання, чому для нього важливо Євробачення, відповів: «Якщо люди за межами Португалії познайомляться та оцінять мою творчість, то моя робота отримає визнання».

Сальвадор Соблар активно бореться за права біженців. Наприклад, на одній з прес-конференцій Євробачення 2017 хлопець зробив таку заяву: «Якщо я тут і на мене дивиться Європа, то найменше, що я можу зробити — підняти питання про людей, які прибувають до Європи на пластикових човнах, а від них вимагають документи, аби потрапити у країну. Це не емігранти, вони біженці, які тікають від смерті. Не робіть помилок».

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-4

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-10

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-3

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-5

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-6

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-7

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-8

Победитель Евровидения 2017 Сальвадор Собрал-9

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: