Євробачення 2022

Україна представила логотип і слоган «Євробачення-2017» (ФОТО)

Ключовим гаслом конкурсу «Євробачення-2017» став заклик «Celebrate Diversity», що в перекладі означає «Шануймо розмаїття». Він добре доповнює творчий дизайн цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого – традиційне українське намисто», – повідомляє прес-служба «Першій.ua».

Читайте також: відомі результати жеребкування країн-учасниць – Євробачення 2017281429На думку авторів, саме намисто є найдавнішою жіночою прикрасою і оберегом. Воно складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива.

«Використання цього прекрасного і значимого логотипу, створює не тільки відчуття історичності, а й сучасності в зовнішньому вигляді і подачі. Оскільки ця тема є ключовою для команди Євробачення-2017, ми з нетерпінням чекаємо на фантастичне шоу в травні», – поділився виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

Нагадаємо, що вже завтра, 31 січня, відбудеться церемонія передачі символічного ключа від Євробачення меру Києва, а після цього розпочнеться жеребкування, де країни учасниці дізнаються, під яким номером виступатимуть.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Національний відбір «Євробачення-2017»: пісні учасників (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: