PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила голосования

ПРАВИЛА
Загального голосування у Національному відборі представника від України
для участі у Міжнародному Пісенному конкурсі «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2016»
(надалі – «Правила»)

Загальне голосування під час Національного відбору представника від України (далі – Відбір) для участі у Міжнародному пісенному конкурсі «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2016» є змішане та складається з Голосування суддів і Голосування глядачів (далі – Загальне голосування), що проводиться у період з 6 лютого по 21 лютого 2016 року, у випадку технічної необхідності тривалість Загального голосування може бути продовжена до 22 лютого 2016 року.

1. Період Голосування глядачів та Голосування суддів є паралельним. Час початку та закінчення кожного періоду Голосування глядачів за учасників Відбору будуть повідомляти в прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UΛ:Перший» ведучі Відбору (далі – Голосування глядачів). Умови та порядок Голосування глядачів визначаються цими Правилами та будуть повідомлені ведучими Відбору.

2. Визначення складу фіналістів та переможця Відбору:
2.1. Серед всіх учасників, які беруть участь у Відборі, обирають одного учасника, який буде визначений переможцем Відбору на підставі проведеного загального Голосування і який буде представляти Україну на Міжнародному Пісенному конкурсі «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2016», що відбудеться у травні 2016 року у м. Стокгольм (Швеція).
2.2. Відбір проходитиме в кілька етапів: два Півфінали (перший Півфінал 6 лютого 2016 року, другий Півфінал 13 лютого 2016 року) та Фінал (21 лютого 2016 року).
2.3. Голосування проводиться під час проведення етапів, а саме:
2.3.1. Перше Голосування глядачів відбудеться 6 лютого 2016 року під час трансляції в прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UΛ:Перший» першого Півфіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів оголошують ведучі Відбору.
Кількість учасників першого Півфіналу становить 9 (дев’ять) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «9», що дорівнює коду, за яким глядачі першого Півфіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника першого Півфіналу.
Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів, після чого визначається загальний результат, за підсумками якого визначаються 3 (три) учасники першого Півфіналу, які набрали найбільшу кількість балів і проходять до Фіналу та продовжують участь у Відборі. Інші учасники припиняють участь у Відборі.
Оголошення результатів Голосування глядачів, результатів Голосування суддів та результату Загального голосування у першому Півфіналі здійснюють ведучі Відбору в прямому ефірі в день проведення першого Півфіналу.
2.3.2. Друге Голосування глядачів відбудеться 13 лютого 2016 року під час трансляції у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UΛ:Перший» другого Півфіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів повідомляють ведучі Відбору.
Кількість учасників другого Півфіналу становить 9 (дев’ять) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «9», що дорівнює коду, за яким глядачі другого Півфіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника другого Півфіналу.
Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів, після чого визначається загальний результат, за підсумками якого визначаються 3 (три) учасники другого Півфіналу, що набрали найбільшу кількість балів і проходять до Фіналу та продовжують участь у Відборі. Інші учасники припиняють участь у Відборі.
Оголошення результатів Голосування глядачів, результатів Голосування суддів та результату Загального голосування у другому Півфіналі здійснюють ведучі Відбору у прямому ефірі в день проведення Голосування.
2.3.3. Голосування глядачів у Фіналі відбудеться 21 лютого 2016 року під час трансляції у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UΛ:Перший» Фіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів повідомляють ведучі Відбору.
Кількість учасників Фіналу становить 6 (шість) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «6», що дорівнює коду, за яким глядачі Фіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника Фіналу.
Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів, після чого визначається загальний результат, за підсумками якого визначається Переможець Відбору.
Оголошення результатів Голосування глядачів, Голосування суддів та результату Загального голосування у Фіналі здійснюється у прямому ефірі в день проведення Фіналу.

3. Умови підрахунку результатів Загального голосування:
3.1. На результат Загального голосування впливають результати Голосування глядачів та результати Голосування суддів, при цьому: результати Голосування суддів визначають 50% результату Загального голосування, інші 50% результату Загального голосування визначають за результатами Голосування глядачів.
3.2. За результатами Голосування суддів формується рейтингова таблиця учасників, де кожному учаснику присвоєно бал від 1 до 9 у Півфіналі та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 9 балів у Півфіналі та 6 балів у Фіналі, а найнижчим 1 бал відповідно. У кожного учасника має бути унікальна кількість балів під час кожного Голосування, повторення балів у двох або більше учасників під час одного Голосування заборонено.
3.3. За результатами Голосування глядачів формується рейтингова таблиця учасників у відсотковому співвідношенні голосів, що в сукупності складає 100%, з подальшою конвертацією відсотків у бали від 1 до 9 у Півфіналі та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 9 балів у Півфіналі та 6 балів у Фіналі, а найнижчим 1 бал відповідно. Таким чином, найвищий відсоток голосів конвертується у найвищий бал, а найнижчим відсоток – у найнижчий бал і т.д. У кожного учасника має бути унікальна кількість балів під час кожного Голосування, повторення балів у двох або більше учасників під час одного Голосування заборонено.
3.4. Результат Загального голосування отримується внаслідок складання балів за рейтинговими таблицями результатів Голосування суддів та результатів Голосування глядачів. При цьому, найкращим результатом вважається найвищий бал, а найгіршим – найнижчий бал відповідно.
3.5. В разі однакової кількості балів у двох або більше учасників за результатами складання балів за рейтинговими таблицями результатів Голосування суддів та результатів Голосування глядачів, як це вказано в п. 3.4. Правил, вважається, що найкращий результат отримує той учасник, який отримав найвищу кількість балів за результатами Голосування глядачів.
3.6. До оголошення результатів Загального голосування судді не мають доступу до інформації про хід і результати Голосування глядачів.
3.7. Першими в прямому ефірі оголошують результати Голосування суддів.
3.8. Наступними оголошують результати Голосування глядачів та Загального голосування. Результати Голосування суддів, Голосування глядачів, а також результати Загального голосування є остаточними, перегляду чи оскарженню не підлягають.

4. Умови проведення Голосування суддів:
4.1. Під час першого, другого Півфіналів та Фіналу протягом оголошеного часу для Голосування судді проводять закрите обговорення і виставляють попередні бали кожному учаснику Відбору.
4.2. Залежно від особистих вподобань кожен суддя виставляє кожному з учасників першого, другого Півфіналів попередні бали від 1 до 9, при цьому найвищим вважається 9 балів, а найнижчим 1 бал; а кожному з учасників Фіналу попередні бали від 1 до 6, при цьому найвищим вважається 6 балів, а найнижчим 1 бал. За результатами виставлених суддями попередніх балів формується рейтинг учасників за загальною сумою попередніх балів кожного учасника, отриманих від кожного з суддів (інформація про попередні бали, виставлені кожним суддею кожному учаснику, не публікується, проте суддя має право додатково опублікувати таку інформацію з власної ініціативи після оголошення результатів Загального голосування). Загальна сума попередніх балів конвертується у бали від 1 до 9 у Півфіналах та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 9 балів у Півфіналах та 6 балів у Фіналі, а найнижчим 1 бал відповідно. Таким чином, найбільша кількість попередніх балів конвертується у найвищий бал, а найменша кількість попередніх балів – у найнижчий бал і т.д.

5. Умови участі у Голосуванні глядачів:
5.1. Глядачі беруть участь у Голосуванні, надсилаючи текстове повідомлення (далі – SMS-повідомлення) операторам стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР, DJUICE), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ МТС, JEANS, Vodafone), ТОВ «Лайфселл» (ТМ life), ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob) (далі – Абоненти та Оператори відповідно).
5.2. Для того щоб взяти участь у Голосуванні глядачів під час проведення першого та другого Півфіналів, Абоненти Операторів, які вказані в п. 5.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «9»).
5.3. Для того щоб взяти участь у Голосуванні глядачів під час проведення Фіналу, Абоненти Операторів, які вказані в п. 5.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «6»).
5.4. Голосування глядачів за допомогою короткого номеру 7766 надає Абонентам можливість віддати свій голос за улюбленого учасника, який бере участь у першому, другому Півфіналах або Фіналу Відбору.
5.5. SMS-повідомлення Абонентів з відданими голосами зараховують, якщо вони надіслані в періоди, оголошені ведучими Відбору для Голосування глядачів, що вказані в цих Правилах.
5.6. Під час кожного окремого періоду Голосування глядачів, що вказані в п.п. 2.3.1., 2.3.2. і 2.3.3. Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декількох учасників Відбору, які беруть участь у першому, другому Півфіналах або Фіналі Відбору. При цьому, Абонент може віддати за кожного учасника не більше 1 (одного) голосу, тобто в разі надсилання за 1 (одного) учасника більше ніж 1 (одного) SMS-повідомлення, зараховано буде лише 1 (один) голос за такого учасника (всі інші зараховані не будуть), проте всі надіслані SMS-повідомлення будуть підлягати сплаті.
5.7. Взяти участь у Голосуванні глядачів можуть Абоненти, які на день Голосування глядачів досягли 18-річного віку та є дієздатними. Телеканали «СТБ» та «UΛ:Перший» та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами вікових обмежень та обмежень дієздатності.
5.8. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 7766 становить для:
 ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР, DJUICE): 0,60 грн. (нуль грн. 60 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,10 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
 ПрАТ «МТС Україна» (ТМ МТС, JEANS, Vodafone): 0,65 грн. (нуль грн. 65 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,11 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
 ТОВ «Лайфселл» (ТМ life): 0,66 грн. (нуль грн. 66 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,11 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
 ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob): 0,25 грн. (нуль грн. 25 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,04 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.
5.9. Довідки щодо умов та порядку Голосування глядачів надаються за телефоном служби підтримки +38 (044) 583-01-96. Період роботи лінії: з 10:00 по 19:00 у будні впродовж всього періоду Голосування глядачів (з 6 лютого по 21 лютого 2016 року). Вартість дзвінків на телефон служби підтримки сплачує Абонент згідно тарифів операторів зв’язку.
5.10. Голосування глядачів забезпечує ТОВ «СТАРЛАЙТ ДІДЖИТАЛ», адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 208 каб.

6. Порядок участі у Голосуванні глядачів:
6.1. Про початок та закінчення Голосування глядачів повідомляють ведучі Відбору, а також під час прямої трансляції в ефірі з’являються відповідні текстові повідомлення, усім глядачам повідомляється, який саме код присвоєно певному учаснику Відбору.
6.2. Голосування проводиться тільки за тих учасників, яких оголошують ведучі Відбору, та беруть участь у першому, другому Півфіналах або Фіналі Відбору, щодо якого відбувається Голосування.
Механізм SMS-голосування за коротким номером 7766.
6.3. Після того як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, а саме: від «1» до «9» у Півфіналі та від «1» до «6» у Фіналі, на короткий номер 7766 у часовому проміжку, визначеному для Голосування глядачів за оголошеннями ведучих Відбору (з моменту оголошення ведучими у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UΛ:Перший» про початок Голосування глядачів до моменту оголошення ведучими Відбору про закінчення Голосування глядачів), такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні глядачів і зарахування голосу (у випадку виконання Абонентом умов п. 5.6. Правил).
6.4. Якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування глядачів (до оголошення ведучих Відбору про початок Голосування глядачів або після оголошення ведучими Відбору про завершення Голосування глядачів), такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що попереджає про відсутність Голосування глядачів у даний час.
6.5. Якщо під час Голосування глядачів Абонент надсилає з одного номеру телефону більш ніж 1 (одне) SMS-повідомлення за 1 (одного) учасника (п. 5.6. Правил), такому Абонентові надходить у відповідь SMS-повідомлення про те, що голос Абонента вже зарахований.

7. Додаткова інформація:
7.1. Участь у Голосуванні глядачів надсиланням SMS-повідомлень з кодом учасника Відбору від «1» до «9» під час Голосування глядачів у першому та другому Півфіналах, та від «1» до «6» у Фіналі на короткий номер 7766 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту, зокрема і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ПрАТ «ММЦ-СТБ» та/або ТОВ «СТАРЛАЙТ ДІДЖИТАЛ».
7.2. Інформація про умови та порядок Голосування глядачів у Відборі розміщується на веб-сайтах www.stb.ua та www.1tv.com.ua.
7.3. ТОВ «СТАРЛАЙТ ДІДЖИТАЛ» та/або ПрАТ «ММЦ-СТБ» мають право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил, про що глядачів Відбору повідомлять або в ефірі Телеканалів «СТБ» та «UΛ:Перший» та/або на веб-сайтах Телеканалу «СТБ» www.stb.ua, Телеканалу «UΛ:Перший» www.1tv.com.ua.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: