Выпуск 70 | 28.08.2019 | 2019

Слідство ведуть екстрасенси 2019 Випуск 70 від 28.08.2019 прямо зараз доступний для перегляду на офіційному сайті СТБ! У цьому випуску наймістичнішого проєкту екстрасенси Олена Курилова та Рубіна Цибульська приїхали у Калуш, для розслідування дивної смерті молодої дівчини.

Тетяна збиралася вийти заміж, але відразу після вінчання з нею сталася жахлива трагедія. Вона потрапила в реанімацію після нападу, який не міг пояснити жоден лікар. Наречений був з нею в той момент і бачив, як вона вказала на щось в порожній квартирі, ніби побачивши когось, після чого забилася в конвульсіях. Швидка забрала Тетяну, але вже нічого не можна було змінити. Наречену затягувало за собою щось потойбічне. Звернувшись на проєкт Слідство ведуть екстрасенси 2019, мати також розповіла, що при дуже схожих обставин за чотири роки до цього помер брат дівчини Сергій. Жінка підозрює, що саме Сергій забрав сестру до себе, оскільки він незадовго до трагічних подій приходив до Тетяни уві сні та просив 30 білих троянд, а вона відповіла, що скоро він отримає 21 кольорову… Рівно за місяць до дня народження брата Таня померла у 21-річному віці.

Але наші експерти сумніваються у вині брата, адже видіння показало молодого юнака в труні, з якого дівчина знімає обручку. Привид Тетяни ж сказав, що саме в зниклому кільці таємниця її смерті. Чиє прокляте весілля стало причиною смерті молодої нареченої? І куди зникла обручка Рубіни? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси у випуску 70 від 28.08.2019 на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 69 від 28.05.2019

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: