Выпуск 53 | 30.04.2019 | 2019

Дивіться онлайн програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 53 від 30.04.2019. Просто зараз ви дізнаєтеся продовження історії про двох сестер, долі яких під загрозою. У Людмили Кононенко на кладовищі опинилися майже всі рідні і близькі, а зараз тяжко хворіє і її єдина сестра – Галина. Щоб сестра не стала наступною в загадковому ланцюжку смертей, Люда звернулася до ясновидців проекту Слідство ведуть екстрасенси.

Таролог Фекла і шаманка Сейраш вже відчули, що проблеми сім’ї пов’язані з якимись ненародженими дітьми. Ясновидці змогли примирити Галю з її старшою дочкою – Юлею і почали розбирати конфлікт Людмили і Галини. Але коли екстрасенси відчули, що сім’ю Галі постійно переслідують пожежі, відбулося дещо несподіване – Сейраш ніби збожеволіла і спробувала себе підпалити. Всім стало моторошно і страшно, як раптом Фекла прийняла рішення терміново їхати з цього місця. Невже екстрасенси поїдуть і не зможуть допомогти сестрам вирішити проблеми їхнього роду?

Які сили розворушили екстрасенси, що тепер вони бояться продовжувати своє розслідування? Що сталося з шаманкою і чи зможе вона прийти до тями після того, що сталося? Яка страшна сила намагалася полонити Сейраш, і чи зможе Фекла самотужки допомогти їй і сестрам? Не пропустіть продовження історії у програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 53 від 30.04.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 52 від 29.04.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: