Слідство ведуть екстрасенси

Video: Слідство ведуть екстрасенси 2018: дивитися онлайн випуск 40

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 40 від 09.09.2018 Україна
Дивіться також
Слідство ведуть екстрасенси Выпуск 40 Слідство ведуть екстрасенси 2018. Випуск 40
Выпуск 40 | 09.09.2018 | 2018

Розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси від 09.09.2018 почалося з телефонного дзвінка, який сколихнув усю нашу редакцію. Жінка просто ридала у слухавку. За цим страшним криком крізь сльози журналісти розібрали лише те, що бідолашна благала про допомогу та збиралася покінчити з життям. Вони ледь змогли дізнатися адресу, за якою проживає жінка, й кинулися перевіряти інформацію. На жаль, до редакції дуже часто телефонують люди, яким просто нема чого робити, або ж заради розваги. Проте, виявилося, що Надія Похитун, так звати жінку, дійсно живе у Києві за вказаною адресою, працює у державній установі та не має жодних діагнозів. Тож журналісти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 одразу вирушили до неї. По приїзду виявилося, що Надії немає вдома. Та діти підказали де шукати матір – у лісі. Знімальна група цілу годину бігала лісом у пошуках, а коли знайшла – дуже перелякалася. Врешті решт їм вдалося записати відеозвернення до екстрасенсів.

Вже у редакції журналісти показали запис Магдалені Мочіовські, експертові проекту Слідство ведуть екстрасенси від 09.09.2018. На ньому жінку просто ламає і крутить у всі боки. Надія стверджує, що щось чорне й дуже страшне нібито нападає на неї й намагається з’їсти або ж потягти у невідомому напрямку, відправити на той світ. А під час молитов із матері Надії починає виходити невідомо звідки взятий слиз. Магдалена була дуже шокована цим зверненням. Екстрасенс бачила багато бісів у своєму житті. Але цей випадок видався їй набагато гіршим.

Яка ж сутність з’їдає бідолашну жінку? Та яку таємницю вона приховує? Дізнайтеся з моторошного розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси у випуску 40 від 09.09.2018 просто зараз!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 39 від 02.09.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: