Випуск 3 | 03.02.2019 | 2019

Дивіться онлайн Слідство ведуть екстрасенси 2019 выпуск 3 від 03.02.2019. За допомогою до кращих медіумів світу звернулася Тетяна Систалюк із селища Луків,  що на Волині. Жінка стверджує, що у своєму житті вже встигла зробити все для власного щастя – вийти заміж за коханого чоловіка Богдана, разом з ним побудувати прекрасний дім та народити трьох здорових діточок. Однак щодня Тетяна прокидається з думкою про те, що скоро втратить свою благодать. Жінка вважає, що її коханого та дітей на той світ хоче забрати покійний брат чоловіка, який, за дуже дивних обставин, помер півроку тому. Після похорону покійний почав приходити уві сні до Богдана та кликати його на той світ. І після кожного такого видіння чоловік Тетяни щоразу потрапляє у смертельну небезпеку. Подружжя болісно, але терпляче переживало кожен страшний інцидент, пов’язаний із загадковими візитами потойбічного гостя. Але останньою краплею стало те, що покійний уві сні прийшов до старшого сина Тетяни та Богдана – 15-річного Дениса. Лікарі ледь врятували хлопця від смерті і нічим не змогли пояснити його дивний напад. Почувши від сина, що покійний дядько пророкує Денису швидку смерть, Тетяна терміново написала до редакції програми Слідство ведуть екстрасенси. Цією дивною справою відразу зацікавилися одні з найсильніших ясновидців світу – Хаял Алекперов та Анна Гальєрс. Втім перед самісіньким вильотом британського медіума до Києва, сталося непередбачуване – жахливе зіткнення двох літаків у аеропорту Хітроу. Тоді ніхто із редакторської групи проекту Слідство ведуть екстрасенси навіть не здогадувався, що це лише початок… І розслідування у звичайному волинському селищі Луків приведе екстрасенсів до трагедії, котра сколихнула весь світ.

Через складну ситуацію в аеропорту, Анна Ґальєрс змушена була залишитися у Лондоні. Єдине, що змогла повідомити медіум своєму колезі Хаялу Алекперову – вона точно знає, як допомогти нашій героїні. Але для цього Анні треба розгадати таємницю смерті принцеси Уельської, дух якої прийшов до медіума просто в лондонському аеропорту. Леді Ді наполегливо стверджувала, що причина її загибелі у страшній ДТП – це та ж сама таємна сила, яка зараз руйнує життя Тетяни та її родини.

Отже Анна Ґальєрс рішуче взялася за розслідування найзайзагадковішої автокатастрофи XX століття у Лондоні, а Хаял Алекперов разом із найвідомішим екстрасенсом України Альоною Куриловою поїхали на Волинь, щоб допомогти родині Систалюків.

Щойно ясновидці переступили поріг будинку наших героїв, як почалося коїться щось неймовірне. Дух Ванги прийшов до Хаяла і благав розкрити «секрет маленької дівчинки», а Альону Курилову почало переслідувати видіння чоловіка у червоному та його «таємний чорний список».

Чи зможуть троє кращих екстрасенсів світу з’ясувати всі секрети загибелі Леді Ді? Чи розкриють таємницю, котра пішла на той світ разом із тілом принцеси Уельської? Та що спільного у нелегкій долі знаменитої принцеси Діани та простої українки Тетяни? Усі подробиці шокуючих викриттів дивіться онлайн у новому випуску програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 3 на телеканалі СТБ.

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси 2019. Випуск 2. Вигнання диявола

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: