Слідство ведуть екстрасенси

«Слідство ведуть екстрасенси»: моторошне вбивство медсестри

Сьогодні, 4 лютого 2018 року, глядачі телеканалу СТБ побачили новий випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Хто і за що жорстоко вбив молоду медсестру? Як ехав до своєї матері, дівчина опинилася на цвинтарі? Чому не розповіла про це рідним? Читайте в матеріалі.

11

Останню фотографію 23-річної Аліни Дякової було зроблено на початку грудня 2017 року. Тоді дівчина тільки отримала підвищення стала старшою медсестрою в Запорізькій обласній лікарні. Мріючи стати лікарем, Аліна вступила до медичного інституту. Але вже через два тижні якийсь нелюд поставив на всіх мріях і надіях дівчини хрест…

Читайте також: Куди екстрасенсів привів дух обезголовленої жінки

В останній раз дівчину бачили живою 13 грудня 2017 року. По дорозі з роботи Аліна заїхала в село Новостепнянське, що поруч із Запоріжжям, щоб передати своїй старенькій бабусі ліки. Звідти вона повинна була відправитися в сусіднє село, і поставити страждає на виразку шлунка матері крапельницю. Однак на маршрутку дівчина так і не сіла, а мамі по телефону повідомила, що знаходиться на кладовищі.

Але як дівчина там опинилася та чому більше нічого не розповіла?

Стурбована мати в розпачі кинулася до поліції. Не чекаючи відведених законом трьох днів, правоохоронці почали пошуки, до яких приєдналися і односельці.

7

Зниклу дівчину знайшли 15-грудня, через 2 дні після зникнення. Тіло Аліни знаходилося в полі, неподалік від села Новоолександрівка, що в 5 кілометрах від Лежино, куди дівчина прямувала в свій останній вечір. Аліна була роздягнена, руки та ноги зв’язані, а на голову було одягнено чорний поліетиленовий пакет…

За справу взялися найсильніші експерти програми «Слідство ведуть екстрасенси»: ясновидець з Азербайджану Хаял Алекперов і відьма-некромант Жанна Шулакова.

4

«Сьогодні мені приснився сон. Я дивилася очима цієї дівчини. Мені здавалося, що я перебуваю в якомусь вузькому просторі і не можу навіть поворухнутися. Таке враження, що Аліну перед смертю помістили в якийсь труну», розповіла Жанна Шулакова.

Але про що говорила відьма? Невже дівчину дійсно живцем помістили в труну?

9

«Коли я питаю, хто вбивця, священна книга відповідає: шукай руку з хрестом. До того ж, дівчина дзвонила матері з кладовища. Мене це наводить на думку про ритуальне вбивство», поділився Хаял Алекперов.

Невже дівчина правда стала жертвою кривавого ритуалу? Чому Хаял мало не опинився під колесами автомобіля, а також чим закінчилася історія дивіться у відео:

Video: «Слідство ведуть екстрасенси»: моторошне вбивство медсестри

Сьогодні, 4 лютого 2018 року, глядачі телеканалу СТБ побачили новий випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Хто і за що жорстоко вбив молоду медсестру? Як ехав до своєї матері, дівчина опинилася на цвинтарі? Чому не розповіла про це рідним? Читайте в матеріалі.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: