Слідство ведуть екстрасенси

Як у секонд хенді знайти річ з енергетикою везіння?

Останнім часом ми все частіше стали чути про те, що носити чужі речі – не дуже добре. Мовляв, вони можуть принести в наше життя хвороби та невдачі. Виходить, що в ідеалі носити варто тільки нові речі. Але ж не кожен може дозволити собі це в силу фінансових можливостей. До того ж останнім часом величезною популярністю користуються секонд хенди. Навіть серед досить забезпечених людей. Чи можна купувати речі там, і які можуть бути наслідки – розповів двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів» в Україні, провідний експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов.

«Це свого роду лотерейний квиток – каже ясновидець. – Безумовно, не всі вживані речі несуть негатив. Цілком ймовірно, що з ними людина може підібрати навіть чиєсь везіння. Придбавши, скажімо, піджак людини, успішної у фінансовому плані та цим може привернути до себе достаток та везіння».

Однак Хаял зауважує, що все це – воля випадку та краще бути обережними: «Намагайтеся купувати все ж речі з бирками, тобто ті, які не носили. Або ж речі, майже нові на вигляд. У такому випадку їх носили, скоріше за все, недовго, а тому навряд чи річ встигла просочитися чужою енергетикою настільки сильно, щоб якось вам нашкодити».

Бережіть себе та близьких!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: